Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor költözzön a nő a...

Most akkor költözzön a nő a férfihoz vagy sem?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert egyikőtök azt mondja:

- ne költözzön, mert ha költözik, a ffi mindent megkap: szexet, házicselédet és semmi sem fogja motiválni őt a házasságra...minek, hisz így is megkap mindent?!

másikőtök:

- költözzön, mert ha nem élnek együtt a házasság előtt a felek, akkor zsákbamacska a nősülés...


Most akkor mit tegyen az ember lánya? :-)



2014. jún. 1. 14:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%

Sztem a ferfi koltozzon a nohoz es nem forditva.Mert ha no koltozik akkor igen is megvan ra az esely hogy majd cseled lesz neki kell alkalmazkodni a pasihoz ahhoz ahogy o el.En voltam mind a ket helyzetben es amikor a parom koltozott hozzam az alberletbe akkor valahogy en jobban ereztem magam az en napi rutinom megmaradt neki kellett alkalmazkodni es ha valami nem tetszett volna akkor mehetett volna.Par honap utan meg egyutt elkoltoztunk egy masik helyzre. Ez mar 10 eve volt.

32/L

2014. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem normális ha a pár egyik fele úgy áll a témához, hogy az "én házam, az én váram", majd aki beköltözött alkalmazkodik hozzám, én biztos nem. Tartom a napi kis rutinomat, ő meg viselje el, nulla alkalmazkodás.

Így nem működik az együttélés. Ha ilyen egy pasi, akkor két hét után haza is költöznék, ahogy én sem lennék meglepődve, hogyha én lennék ilyen és engem hagynának el meglehetősen hamar.


Szerintem az sem feltétlenül igaz, hogy naivan első párként első szerelemként a legjobb belemenni egy házasságba. Tapasztalat nélkül az ember lánya könnyen elhiszi azt, hogy ő a nagy ő és ő a tökéletes, a tapasztaltabbak már válogatósabbak is, ez tény. Le lehet élni naivan az életedet úgy, hogy nem biztos, hogy valaha is igazán boldog leszel (persze ismerek erre ellenpéldát is) és le lehet élni úgy is, hogy felismered, hogy ennél lehetne jobb is és inkább hagyod menni a levesbe a kapcsolatot.

2014. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

,, és le lehet élni úgy is, hogy felismered, hogy ennél lehetne jobb is és inkább hagyod menni a levesbe a kapcsolatot.,,

pont ez a gondolkodas az ami miatt felbomlanak a hazassagok.

Egy kapcsolaton lehet es kell is dolgozni nem setagalop minden nap kemeny munka ha teszel erte mukodni fog.

Meggyozodesem hogy egy elozos kapcsolat sok sok teves kapcsolast es rossz beidegzodest hoz magaval.Aki mar elt valaki massal is annak vannak elvarasai es ezt ki is mondja Az elvarasok megolik a kapcsolatot es feltetele nelkuli szeretetet.

2014. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!