Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgod vagy nővéred gazdag...

Húgod vagy nővéred gazdag férfihoz ment hozzá feleségül, és ő kiváltságos lett ezáltal a családotokban?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Náluk nem lett kiváltságos, viszont ez nagyban függ a testvéreid és a szüleid személyiségétől is, vagyis hogyan fogják kezelni a szituációt.
2013. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Mindig királylány volt. Első unoka, első gyerek, kihaénnem személyiség, dr-i cím...

Az, hogy egy bunkó pénzes pasihoz ment hozzá már sokat nem változtatott a helyzeten.

2013. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a bátyám a gazdag férfi, amIg h.lyének tudta nézni a család, addig a sógornőm volt a középpont. Persze a bátyámnak ez nem kevés pénzébe került. Amikor a bátyám nemet mondott, mert elege lett a pumpolásból, akkor a felesége kiesett a középpontból és most kivan, hogy miért nem babusgatják.
2013. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk én mentem hozzá gazdag férfihez - és nem a pénzéért, hanem mert nagyon szeretem őt, szerelemmel! A húgommal megromlott a kapcsolatom, pedig a férjem fizette a tanítatását, utaztattuk, vittük magunkal síelni, mindenhova, ruhákat vettem neki, megismertettem előkelőbb emberekkel, a tenyeremen hordoztam, hogy kikerüljön a szegénységből, ahonnan származunk, mégis pletykákat terjesztett rólam, hogy én a férjemnek csak a pénzét szeretem. Nagyon rosszul esett. :(
2013. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a húgom talált magának egy gazdag palit. azóta a szüleim csak azzal foglalkoznak, hogy nekem is váltanom kéne. nagyon rosszul esik!
2013. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kiváltságos, ugyanúgy kezeljük őket, ahogy mindenki mást. Ez a barátjának is természetes.
2013. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit ezt látom unokatesóméknál. Ketten vannak, az idősebbik nő, a fiatalabbik srác. Sztem ez a kivételezés már kicsi korukban elkezdődött, mert tök különböző személyiség a kettő. Egyik sem rosszabb, mint a másik sztem amúgy... a lány szorgalmas, értelmiségi, pozitív értelemben törtető típus, sokat fejleszti magát, rengeteg tantárgyhoz van érzéke, vezető típus. Ő már suliban szuper volt, egyetemre ment, kismillió diploma. A srác is okos, de ő látta, hogy ő csendesebb életet akar, és mezőgazdász lett. Mint a nagyapja (nagybátyám apja)... csakhogy a nagybátyám felesége meg ugyanolyan törtető értelmiségi, mint a lány, és a nagybátyám is mintha picit szégyellné azt, hogy honnan jött... ő nem kifejezetten értelmiségi munkát végez, mert vállalkozó lett, de mintha kicsit fennebb hordaná az orrát amiatt, hogy ő nem mezőgazdász. Így egyrészt már alapból is a leányzó lett a kedvenc, meg "hú, mennyit ért el". Jó állása is lett, szép is volt, okos is, azért volt miből válogatnia. És amikor kifogta az egyes számú pénzes palit (leszögezném, tényleg szerette, szóval nem direkt pénzes pasira hajtott, érzelmek nélkül), akkor ott nyüzsögtek körülötte, hogy jajj, de ügyesen választott.


Srácnak meg teljesen más dolgok voltak fontosak, összejött egy nem túl képzett, nem sok papírral rendelkező, de józan paraszti ésszel megáldott, kedves, vagány csajjal, aki nem is próbálja többnek mutatni magát, alakoskodni, nem pipiskedik, nem ez a nabáncsvirág típusú nő sem stb (én imádom, egy nagyon kedves, aranyos, full jó fej csaj, olyan "street smart" típus, az "iskolázatlanságához" értsd érettségi, szuperművelt is... csak nem adja a sznobot)... hát ott már ment a susmus, hogy miért nem tudtál jobbat fogni magadnak.


És mind a mai napig ez megy, pedig a nő már az x. pasiját fogyasztja (1.-től elváltak másfél évvel az esküvő után, mert a szupertökéletes gazdag férj lelépett egy 20éves ribizlivel), a srácék meg már több, mint 10 éve együtt vannak...

2016. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!