Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám két éve halt meg,...

Édesanyám két éve halt meg, de nem volt semmi a nevén, és nem örököltünk semmit. Most kaptunk idézést hagyatéki tárgyalásról. Akkor is van hagyatéki tárgyalás, ha nincs hagyaték?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
egyrészt van. Másrészt mindig van hagyaték, ha más nem is legalább valamennyi nyugdíj vagy ilyesmi.
2014. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azért van,hogy a hagyatéki előadó még letudjon gombolni 2-3 ezer ft-ot.Nincs hagyaték nincs semmi,de a szabály az a szabály.Ki van ez találva az utolsó bőrt is lenyúzzák
2014. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20 ezret kell fizetnünk...Undorító ez az állam
2014. jún. 2. 19:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és nincs nyugdíj nincs a világon semmi amit örökölhetnénk.Csak felszakítják a sebeket,és legombolnak 20 ezret.
2014. jún. 2. 19:15
 5/6 Nikoletta 23 válasza:
Szia! Részvétem,én 7 éve veszítettem el az anyukámat! Nem lehetsz benne teljesen biztos,hogy nincs hagyaték.Lehetséges az is,hogy elhunyt rokon után anyukád volt az örökös,és ez most titeket illet. Pl: Én vidéken nőttem fel,édesanyám halála után mi lettünk(testvéreimmel együtt) az örökösei, olyan földtulajdon részeknek amiről még édesapám sem tudott. Sajnos ehhez hasonló dolgok még lesznek.... :(
2014. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, ezt en se ertem mi ertelme, mi se fogunk orokolni semmit, vagyis amit igen, azt majd elosztjuk igazsagosan:ocseme lehet a magas vernyomas, en meg mondjuk kapom a diabeteszt.
2014. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!