Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértő a bizalmatlanság, ha a...

Sértő a bizalmatlanság, ha a másik egyébként gyanúsan viselkedik?

Figyelt kérdés

Időnként fel-felbukkan egy nő, az utóbbi időben egyre gyakrabban. Chaten ír, ha megkérdezem, mit, azt a választ kapom, hogy ez most magánügy. Oké, végül is miért ne lehetne, csak furcsa. Eddig szó volt gyerekvállalásról, most hirtelen mégsem, "majd később". Azt látom, hogy a nő állandóan találkozni akar, de a találka soha nem jön össze. Viszont érdekes módon miután írt, majdnem mindig jön a kérdés: meddig dolgozol ma?

Nem tudom eldönteni, hogy van-e okom az aggodalomra. Amikor rákérdezek, akkor viszont megsértődik, mondván ő maga mögött hagyta a régi dolgait és a régi nőket értem. De ez akkor is gyanús. Egyre kevésbé bízom benne, így talán jobb is, ha nm köt össze egy gyerek. Mit tegyek? Olyan jó lenne, ha valahogy kiszedhetném belőle, hogy most mi van :(


2014. jún. 3. 08:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A nő egyébként szerintem a régi szeretője, akit anno miattam ejtett, legalábbis a kor, lakhely, stílus alapján elég valószínű. Szerintem ő azt szeretné, ha most is összejárnának.
2014. jún. 3. 09:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek után én sem bíznék benne. Nem arról van szó, hogy ne lehetne levelezni, beszélgetni nővel, de ha titkolja vagy nagyon magánügyként kezeli, akkor az gyanús. Ha nem lenne oka, akkor nyilván azt mondaná, hogy xy rámírt ebben az ügyben én meg válaszoltam neki és ennyi a történet. De ez a "magánügy" mindenképp gyanús.
2014. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A régi szeretője,akit miattad hagyott el?

Kölcsön kenyér vissza jár.

2014. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nna, azért én nem vetném össze a kettőt. Mi egy család vagyunk, hozzá csak eljárt szexelni. Tudtommal még csak nem is jártak együtt. Egészen más szint a kettő.

Csak most azon gondolkozom, hogy talán épp emiatt lehet, hogy úgy gondolkozik, hogy miért ne férne meg a kettő egymás mellett?

2014. jún. 3. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Feltehetően van okod az aggodalomra, de azért még ne vegyél mérget rá. Ha mindig meghiúsul a találkozó, akkor a párod ezt annyira mégse akarja.

Lehet, hogy a nő nyomul, hiszen sértett a büszkesége amiért miattad hagyta el őt annak idején, ezért próbálkozik. A párod meg nem akarja ezt elmondani, viszont azt a nőt se akarja megbántani.


Ami nekem fura, az az a kérdés, hogy meddig dolgozol.


A bizalmatlanság meg egyáltalán nem sértő. Sokszor nem is értem a kommenteket, hogy lehurrogják azt akinek gyanús a párja viselkedése, és rögtön az lesz a hibás, akinek meginog a bizalma.

Az én bizalmamat is elvesztené a párom, ha a tiédhez hasonlóan viselkedne. Nem azért mert biztosan tesz valamit, hanem azért, mert nem őszinte.


Ezt elmondhatnád neki, és kérhetnéd, hogy nyíltan mondja meg mi a helyzet, vagy mutassa meg az eddigi "magánügyes" levelezését ha nincs mit titkolnia.

2014. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem, hogy ha nem akar vele lenni, akkor miért nem mondja meg neki. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy elolvastam a levelezésüket. Mind ugyanaz: a nő ír, hogy ráér-e találkozni és ha igen, mikor, de ő mindig azt írja, hogy nem ér rá. Vagy ír egy időpontot, aztán lemondja. Ez megy már fél éve! Novemberben találkoztak, megjegyzem arról se tudtam, csak amikor hazaértem és nem találtam itthon és írtam neki chaten, akkor írta, hogy egy barátjával söröznek. Már bánom, hogy nem hívtam fel.

Igazából az van bennem, hogy ha a nőtől nem akar már semmit, akkor miért nem mondja meg neki? Nekem is volt ilyen szexpartnerem, érdekes módon amikor vele annak idején járni kezdtünk, meg tudtam mondani a másiknak, hogy ez a helyzet, a szexkapcsolatnak mától vége. Ő miért nem?

De persze aztán lehet, hogy az egészet csak én kombinálom túl és ez nem is az a csaj, csak tényleg egy barátja...

2014. jún. 3. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem, a bizalmat, ahogy a tiszteletet is, ki kell érdemelni. Ez nem csak úgy jár.


Más kérdés, ha valaki nem érdemli meg a bizalmat, minek járnak vele? :)


A te esetedben én baromira gyanakodnék. Egy ilyen dolog nagyon csendben megmérgezi a kapcsolatot, ez most mire jó? Minek titkolózni, ha nem titok? Ha meg titok, akkor jogos a bizalom hiánya, hiszen takargatni valója van.


Megmondom őszintén, és ezen is látszik, hogy elveszett a bizalom, hiszen hazugságra kényszerülsz, egyszer bevágnám, hogy sajna pénteken sokáig kell bent maradj a melóhelyen. Aztán szépen hazamész, akár hamarabb is.

2014. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én írnék ennek a nőnek komolyan!


Megírnám neki, hogy ne haragudj, de nem tartom jó ötletnek,hogy a párommal csetelgetsz.

2014. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A nőnek biztosan nem fogok írni. Ha félreértelmezem a dolgot, azzal megalázom a párom, ha meg igazam van, akkor vérszemet kapna tőle. Nem hinném, hogy ebből jól jönnék ki.

Az az igazság, hogy ettől eltekintve nagyon jó a kapcsolatunk szívvel-lélekkel mellettem áll. Nagyon sokat túlórázom, ilyenkor nem nőzni megy, hanem mire hazaérek, rendet rak és meleg vacsorát készít nekem. Keresi a kedvem, láthatóan mindent megtesz értem, és értékeli, amit én teszek érte. Ezért is vagyok nagyon nagy gondban, mert ha tévedek, akkor tulajdonképpen tényleg igaza van, ha sértőnek találja a viselkedésem. De bennem néha felmerül, hogy ez az egész egyszerűen túl szép, hogy igaz legyen. De ha mégis igaz és pont ezzel teszem tönkre??

2014. jún. 3. 11:22
 10/11 anonim ***** válasza:
ti mióta vagytok együtt?
2014. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!