Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Führer vezetéknév létezik még?

Führer vezetéknév létezik még?

Figyelt kérdés
A temetőben láttam egy Führer vezetéknevű embert, biztos náci volt mert a 40-es években halt meg. Létezik még ilyen?

2014. jún. 3. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt ő sem náci, vagyis nem a neve miatt.

Biztosan vannak még Führer vezetéknevűek, ugye magyarul vezért jelent, nálunk is vannak Vezér nevűek


ugye a jelentése miatt hívták HItlert Führernek, Van angolul Chief családnevűek is

2014. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok Fuhrer csalad letezik meg. Nem minden Fuhrer nevezetu naci. A temetoben aki volt, az sem biztos, hogy naci volt. Nemet nev, ennyi. Habar hallottam, hogy eredetileg Svajcban hasznaltak eloszor, de nem tudom biztosra.
2014. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gugli. Beüt: telefonkonyv. Telefonkönyv: beüt: fuhrer. Hurrá!!!!
2014. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget sem hallottam mostanában.
2014. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt olvasod sírfeliraton, hogy Kati Lajos, kérlek, ne kérdezd meg, hogy nő, vagy férfi volt e?

Ha azt olvasod sírfeliraton, hogy Bácsi Tamás, élt 12 évet, kérlek, ne kérdezd meg, hogy ilyen fiatalon hogy lehetett bácsi?

Ha azt olvasod, hogy Kovács Dénes ügyvéd, kérlek, ne kérdezd meg, hogy vasakkal, vagy perekkel foglalkozott?

2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

esküszöm olyanokat tudnak itt kérdezni mosanában:D

fééészbuk? rövidebb idő lett volna bepötyögni a keresőbe, mint ide kiírni egy kérdést.

2014. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!