Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik netes...

Szerintetek létezik netes társfüggőség?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben??
2014. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, létezik. Magam is ismerek ilyeneket. Nők és férfiak egyaránt vannak köztük.
2014. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezen mit értesz? Valaki hisztit csap, ha nem kap minden nap emailt a párjától? :-)

Vagy egy neten chatelt valakivel és abba szerelmes, azt keresi-kutatja? Vagy mi?????


Nem értem a kérdést, szorri.

2014. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Például ha valaki azért ír itt ki kérdést, hogy egy bizonyos másik személy is válaszoljon rá.


Vagy azért oszt meg facebook-on rendszeresen új dolgokat, hogy egy másik valaki azokra reagáljon.

2014. jún. 2. 13:13
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Folyamatosan lesi Facebookon, hogy elérhető-e? vagy mire gondolsz? szerintem létezik. De rövid kérdésre, rövid válasz..
2014. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen létezik,persze.
2014. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na de Kérdező! Az a "másik személy" már társa az illetőnek???

Mert ha igen, akkor furcsa, hogy facén vár tőle reakciókat. Itt GYIK-en meg eleve azt sem tudjuk ki a másik, hacsak nem nincs megbeszélve előre...


Ha pedig még nem társa az illető, az nem társfüggőség. Hanem bele van bolondulva, és minden lehetséges utat megragad, ahol érintkezni tud vele, akár egy hozzászólás kikényszerítése fondorlatosan, vagy bármilyen más feltűnéskeltés... Ez más...

2014. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem társa, nem ismeri. Csak jobb szót nem találtam. Esetleg segíthetnétek ebben is.


Itt is van, aki névvel ír, vagy százalék alapján, esetleg stílusról be lehet azonosítani valakit.

2014. jún. 2. 13:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez akkor nem "netes társfüggőség", amire te gondolsz, hanem netes feltűnési viszketegség az, ami ezt jól leírja. Rengeteg lájkgyűjtő van, meg kamukérdés-feltevő ezért.

Amúgy szerintem lehetetlen beazonosítani valakit százalék alapján, ha nincs neve, mert ugrálnak a százalékok ide-oda. És sztem nem ugyanazzal a stílussal válaszolok a Családi kapcsolatok topicban, mint a Közoktatás topicban... Amúgy csak most nézem.. Ez a kérdés mit keres a Családi kapcsolatok topicban? Emberek van egy pár szép topic, és ti barmok általában az összesből 3-at használtok...

2014. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Feltűnési viszketegség nem jó szó, mert nem mindenki válasza, meg like-ja érdekes, csak azé az egy személyé.


És azért ez a kategória, hogy ő is megtalálja és írjon :-)

2014. jún. 2. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!