Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálják ezt a szüleim?

Hogy csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
A szüleim már 42 évesek,dolgoznak.Minden este kb hajnali 1-2 kor fekszenek le,és igen korán kelnek.Én hiába fekszem le akár 10 kor,én 11kor is a legnehezebb fájdalmak között mászok ki az ágyból. Hogy csinálják?
2010. jan. 1. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
rutin
2010. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Adottság. Van, akinek megy, van, akinek nem. Sőt, van, hogy valakinek egy ideig sikerül ezt csinálni, máskor meg nem. Én fősulin napi 3-4 órákat aludtam 4 éven át, most meg 10 óra alvás kevés.
2010. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Én 16 évesen 10-kor fekszem, kb 11 mire elalszom és 4-kor kelek. Hiába tudnék néha meghalni olyankor, már rutin. Embert próbáló, de muszáj.
2010. jan. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Már a mindennapi rutin...,sztem nekik már ébresztőóra se kell..,de tényleg!Ha ráálsz,egy idő után már nem fárasztó felkellni,magamról tudom!Ha új helyre megyek melózni és korán kell mennem,leglább egy hét kell,hogy a szervezetem átálljon a korai kelésre..,az más érdés,hogy este 7-kor már hulla vagyok:/
2010. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
2010. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
A kényszer nagy úr. Valahogy téged is el kell/kellett tartani és magukat is.
2010. jan. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
83%

a válasz benne volt a kérdésedben: dolgoznak. :)

sajnos, ha dolga van az embernek, nincs mese, fel kell kelni! :(

biztos, nekik sem könnyű, csak nem látod őket ébredés után...

sulis koromban én is du kettőkor keltem (hétvégén). most már csak álmodozom ilyesmiről...

éjjel hullaként fekszem, hajnalban zombiként kelek. sajnos pörögni kell, ha normális életszínvonalat akarok biztosítani.

40F

2010. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Ne felejtsd el, hogy egészen más az alvásigénye egy 10 évesnek, 15 évesnek és a 40 éveseknek is...

Egyre kevesebb!


Én 54 éves vagyok, már évek óta reggel fél 7-kor kelek, és hajnali 3-4 óra táján dőlök be az ágyba.

Reggel majd elájulok, bedöntök egy kávét és csinálom a dolgom hajnalig! (Kávé nélkül nem tudnék magamhoz térni.)


A "muszáj" az nagy úr!

Van 2 gyerekem, akiket etetnem, ruháznom, iskoláztatnom kell...

2010. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Én inkább arra volnák kíváncsi, Te hogyan vagy képes több mint a nap felét átaludni. Ez sokkal szokatlanabb.


Ez a 8 meg 10 órás megállapítás az ember alvásígényével kapcsolatban az emberek szokását nézve hamar megdől.

2010. jan. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Minél többet alszol ,annál fáradtabb vagy.
2010. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!