Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Férjek! Ti melyik...

Feleségek! Férjek! Ti melyik munkát választanátok?

Figyelt kérdés

Kelet-magyarországon élsz! (teszem fel)


Van egy Németországi munka és egy osztrák!


Melyiket választanátok?


Haza jössz havonta 1 alkalommal kapsz 1600eurót és plusz 120.000ft magyar fizetést! Nem kell fizetned a lakást. Csak haza utazás (havi egyszer oda vissza 120 euró+ 8000ft fel utazás pestig.


Osztrák munka: fizeted a lakást és kapsz fixen 1800eurót

és haza jössz minden héten ami hetente 60euró plusz 8.000ft fel utazás pestre


2014. jún. 6. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

A munka is számítana. Legalábbis nekem nem mindegy, hogy mit kéne dolgozni, kikkel, milyen helyen.

Mennyi időre szólna a munka?

Hosszabb távon, havi egy találkozóval szerintem nem működik egy házasság.

2014. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Munkáról annyit hogy mindkettő helyen ugyan az a munka! Amit párom szeretne dolgozni!
2014. jún. 6. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Mi most úgy élünk, hogy hetente 1-2 napot van itthon a férjem. Így sem egyszerű. Szerintem havonta 1-2 nappal nem bírnánk.
2014. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen távra tervezitek /adódott ez a lehetőség. Meg, hogy akarsz-e, tudnál-e, utána menni.

Egy évet kiszenvednék a messzebbivel, de ha tartósabb kellene, akkor inkább az Osztrák.

2014. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Kelet Magyarországon élek. Lenne osztrák munka. de maradok és túlórázok! Minden este otthon alszok + látom felnőni a fiam. A barátaimmal pénteken bowlingozunk és besörözünk. vasárnap a szülőknél ebédelünk.

A kitartó munka meghozza gyümölcsét 99% hogy szeptember üzemvezető leszek 300 nettó felett fizuval.

Nekem jó itthon. (mert pl:nem vettem fel chf hitelt)

2014. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Tíz pont az ötös hozzászólónak :)
2014. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 5. jó neked, de ez nem mindenkinek ilyen egyszerű. Én is Kelet Magyarországon élek. 6 évet folyamatosan közmunkáztam csak, hogy legyen valami. Közben láttam sok-sok disznóságot, pl. hogy soha nem azt veszik fel aki alkalmas valamire hanem aki x.y rokona és ha az illető nem tudja ellátni a munkát az se gond vesznek mellé fel pár közmunkást is. Most úgy néz ki sikerült egy normális munkahely. Viszont ha ez se jön össze tartósan lelépek a tesóm után és látni fogom felnőni a gyerekemet mert ők is jönnek. Nekem sincs hitelem csak éppen elegem a kilátástalanságból.
2014. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

6 év közmunka ? mert lusta vagy. (lehet lepontozni.)


A cégnél ahol vagyok festékalaparásak kezdem (segédmunka a festőrészlegen) A nagy előre lépés az volt hogy saját pénzen elvégeztem a robothegőzes programozóit.

Tagnap kaptam fizut 192K nettő + 10 bözsi.


Nem voltam lusta ha kellet 16 órát nyomta le ha kellet szombat este mentem be ha kellet kiköszörültem a rossz hegesztést nem rinyáltam hogy kell egy segédmunkás.

-én ezt nem csinálom mert szikrázik. juj


Nemsoká átadják az új csarnokot 200 főt vesznek fel. és lesz egy robothegesztő részleg 10-12 gépet vesszenek.

2014. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi még szoknom kell az új telefont remélem azért érthető.
2014. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezt ugyan milyen alapon döntötted el, hogy lusta lennék. Semmit nem tudsz rólam, hogy van merszed ítélkezni. Egyébként pedig a férjem 12 órázik, tehát míg a gyerek meg nem nőtt annyira, hogy ne legyen gond pár órára magára hagyni nem tudtam elmenni 30 km-re az első nagyvárosba, mivel az oviból 5-kor suliból 4-kor kirakják őket. Ekkorra nem értem volna haza, nagyszülők 100 km-re. Helyben más munka nincs. Ha lusta lennék akkor a közmunkát se vállaltam volna nagyokos.
2014. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!