Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanátok...

Melyik nevet választanátok ikreknek ezek közül? Zádor, Zalán, Zaránd, Zente, Zerénd, Zétény, Zimány, Zoárd?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl összecsengő a két név. Vezetéknévhez mind jó

2014. febr. 26. 13:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

nem választanék egyforma kezdőbetűvel


Zalán

Zétény

tetszik (családban van mind 2 és Zente is)

2014. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem direkt azonos kezdőbetű, de ezek tetszenek most
2014. febr. 26. 13:09
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Zalán és Zénó (tudom ez nincs közte, de a többi nem tetszik, nem adnám).
2014. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Zente és Zétény tetszik ezek közül a legjobban, de egyiket sem adnám a kisfiaimnak, vagy csak második névnek ha muszáj lenne.
2014. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Ezek milyen nevek? Csak a Zalánt, Zétényt hallottam eddig, a többiről azt sem tudtam, hogy van.

Egyiket sem adnám a gyerekemnek, de ha muszáj választani, akkor még talán a Zalánt, Zétényt. Az a lényeg, hogy ne két a betűs vagy e betűs legyen, mert az már túl hasonló lenne.

2014. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ezek borzalmas nevetséges nevek,ráadásul nem adnék mindkét gyereknek azonos betűvel kezdődő nevet.

Szeritnem abba is bele kellene gondolni, hoyg hoygan lehet ezeket a neveket becézni!

Szerintem sehogy.

A Zádor tűrhető a többiről nem nyilatkozom.

2014. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Zalán és Zente, vagy Zalán és Zétény. Így nem olyan összecsengő, és ez a három tetszik. :)
2014. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Nekem is Zalán-Zente, vagy a Zalán-Zétény páros tetszik.
2014. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
41%
Zoárd név nagy kedvenc, listás nálunk is, úgyhogy az lenne az egyik. A másikat nem tudom, de ezek közül szimpatikus a Zalán, Zente és a Zétény
2014. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Zente - Zétény ! :-) < ---- Nekem ezek tetszenek a legjobban .

2 . : Zádor - Zoárd

3 . : Zalán - Zerénd

A Zimány ... nos ,ez nem is tetszik és minduntalan Zimány Linda jut eszembe róla .

2014. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!