Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik nagyszülő nem...

Ha az egyik nagyszülő nem akarja látni az unokáját, miért féltékeny, ha a másik akar vele találkozni?

Figyelt kérdés

Anyám nagyon ritkán látja az unokáját. Nem lakunk tőle messze, de ha hívom, hogy jöjjön, mindig talál valami kifogást, és ha mi akarunk menni, indulás előtt rendszeresen lemondja a látogatást.

Nem igazán érdekli az unoka, ha telefonon beszélek vele, sosem kérdezi meg, mi van vele.

Tegnap elvittem a gyereket anyósomhoz, aki a játszótéren készített róla pár képet, és felrakta facebookra.

Ma rám írt anyám, hogy látja, milyen jól elvan a gyerek az anyóssal, bezzeg nála sosem hagyom ott a gyereket, és nem érti, miért kellett a fényképeket felraknia a facebookra.

Úgy tűnt mint aki féltékeny. Pedig a mai napot anyunál akartuk tölteni, de tegnap reggel lemondta, ezért mentünk át anyósékhoz.

Nem tudom, hova tenni a dolgot.


2014. jún. 7. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Először is kérdezd meg, hogy mi más dolga van. Aztán utána elmondhatod, hogy bár Ti mindig vinni akarjátok az unokát, ö állandóan lemondja.


Bár a fő hangsúlyt én abban érzem, hogy miért kellett a képeket felrakni a Facebookra.

2014. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irasodbol ugy tunik, hogy nem hagyod ott a gyereket. Lehet, az a baja, hogy o ra nem bizod, de anyosra igen.
2014. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy bízza az anyjára, ha át se tudnak menni hozzá, mert már jól előre szól, hogy mégse gyertek? Oda se tudja vinni a gyereket.
2014. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Odaszol, hogy atmennek, nem azt mondja, hogy az anyja vigyaz e ra egy par orat.
2014. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is végig ott voltam anyósommal. Igaz, ez a fényképből nem derül ki.
2014. jún. 7. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lenne a legegyszerűbb ha anyukádnak elmondanád amit ide leírtál és feltennéd neki a kérdést. Biztos van valami oka amiért sorozatosan lemondja a találkozókat és az nem azért lehet, mert nem érdekli az unokája, hiszen akkor nem lenne féltékeny. Járj utána a dolgoknak, de az ilyesmit csak úgy lehet ha őszintén beszéltek a dologról. Lehet hogy csak valami apróságról van szó.
2014. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!