Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni azon, hogy ne csináljak háborús övezetet a lakóteremben (magyarán kissé rendetlen vagyok) kb két perc alatt?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinálok, de egyik percről a másikra mindig mindenhol ott teremnek a dolgaim, és nagyon zavar. Mindig igyekszem rendet tartani, szépen elrendezek mindent, de az addig tart amíg nem vagyok otthon. Ahogy haza érek, mintha felrobbanna a táskám...


Amikor volt egy együttélős párkapcsolatom, akkor érdekes módon rendet tudtam tartani a közös lakásunkban, és nagyon zavart, hogy a barátom széttúrta a szekrényt, ott hagyta a mosoatlant, eldobálta a ruháit.


Amikor anyukámmal éltem, szintén rendben tudtam tartani a szobám, sosem kellett mondani, hogy pakoljak el.


Most, hogy egyedül élek, egy redetlen disznó vagyok, és nagyon zavar, ugyan akkor úgy vagyok vele, hogy lesz*rom... Ha három napig fetreng a papucsom az asztal alatt úgyis jó. De mégis idegesít ez a szana széjjel életmód...nem értem magam.


2014. jún. 8. 11:51
 1/3 anonim válasza:
[link] próbáld ki ezt
2014. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Héj ez tök Jó! Köszi :)
2014. jún. 8. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél mindent vissza oda, ahonnan elvetted. A gáz akkor kezdődik, amikor semminek sincs konkrét helye. De azt ki kell találni, utána meg a fentiek szerint eljárni.
2014. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!