Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól kijössz a családtagjaiddal...

Jól kijössz a családtagjaiddal? Sokat gondolsz rájuk, figyelsz rájuk eleget?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ők is úgy gondolják,hogy igen:)
2010. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, és remélem, ezt ők is így gondolják.
2010. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mi családunk széthúzó, hiába próbálok jól kijönni velük.
2010. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Számomra semmit nem jelent a család,legalábbis a szüleim(apám elhagyott minket,4éve nem kíváncsi rám,anyám alkoholista lett-mindenkit utál,aki segíteni akar rajta,részegen olyan dolgokat vágott a fejemhez,h azt kívántam,bárcsak sose lettek vna szüleim,akik ennyi fájdalmat okozhatnak).Én nem tartom magam rossz embernek,mint mindenkinek,vannak hibáim,de a szüleimtől csak a rosszat kaptam,kiskoromban is állandóan veszekedtek,ütötték egymást.Egyedül nagypapám és nagymamám akiket tisztelni és szeretni tudok-azt hiszem rájük ütöttem,nem a szüleimre.
2010. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Számomra sem jelent semmit a család. Illetve mindent jelent, közben pedig semmit. Apukám pár éve meghalt, anyukámmal és nevelőapámmal élek most. Nevelőapámat utálom, nem rossz ember de nem tudom elviselni a látványát sem. Anyukámmal is megromlott a kapcsolatom, sokat veszekszünk nagyon. Nyáron, ha befejeztem a tanulmányaimat elfogok költözni itthonról. Szerintem mindenkinek jobb lesz így.:(
2010. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vagyunk jóban de túl sokat is gondolok rájuk..19/l
2010. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyszüleim halála óta széthullott a család, már nem járunk össze, a szüleim egymást gyepálják a házért, mivel válnak. úgyhogy nem, azthiszem nem jövünk ki túl jól, de szeretem őket..sajnos külön-külön, mert egy légtérben nem bírják ki. sz@r de ez van
2010. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Állandóan csak rájuk gondolok,és szerintem érzik ezt.
2010. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most válaszoljon már vki rá: egy ilyen kérdésre adott válaszban mit lehet értékelni,h mennyire hasznos :S ?
2010. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól kijövök minddel. A gyerekeimre több figyelem kéne, csak kevés az idő!
2010. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!