Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám csalja apukámat, már...

Anyukám csalja apukámat, már évek óta, undorítónak tartom, mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
4 éve nem volt pénz a telefonomon, és az övéről küldtem smst, és a barátnőm arra a számra válaszolt és a bejövők között találtam egy Sanyi nevet ami úy kezdődött, hogy bébi.. megnyitottam, és végig olvastam az sms-eket, és rosszul lettem.. tudom, hogy nem kellett volna, azóta nem csináltam, mert úgy vagyok vele, hogy jobb, ha nem is látom. tele volt szexuális utalásokkal, "kinyalnálak" "leszopnálak" stb... azóta tart ez. bezárkózik a fürdőbe telefonálni, 2 hetente egy egész hétvége megy el a "barátnőjéhez".. apukám angliában dolgozik, ritkán van otthon, szóval semmit nem vesz észre erről, e én igen.. néha annyira megmondanám neki a magamét, de közbe rájövök, hogy nem az én dolgom.. de egyszerűen undorítónak találom ezt, undorodom a saját anyámtól.. állandóan a telefont nyomkodja, vagy a facebook-on lóg, állandóan a pasival beszélget, szexképeket küldözgetnek egymásnak, gusztustalan.. főleg, hogy anyukám 52 éves, a pasi kb 35 (megnéztem a facebook adatlapját, a pasinak is van családja, 2 tizenéves gyereke)... undorító :( már nem is anyaként tekintek rá, hanem mint egy k-rvára :( mit csináljak? :(
2014. jún. 14. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
elkezdődött.... és még 2 hónapig fog tartani
2014. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

Kutakodj apukád után is egy kicsit, hátha találsz róla is valamit.

Egyébként nem szólhatsz bele.

Majd ha te is 50 akárhány éves leszel, akkor talán máshogy látod a dolgokat.

Nem tudod, mi miért történt, úgyhogy ne ítélkezz.

Ha 4 évig kibírtad, akkor már most is bírni fogod, hogy nem avatkozol bele.

2014. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Mindenképpen tájékoztasd édesapádat, hogy amíg ő keményen dolgozik, addig szerető felesége mivel múlatja az időt!

Ő majd rendezi a továbbiakat!

2014. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Látod már meg is érkeztek a hasonlóan "erkölcsös" életmódot folytató kommentelő hölgyek!

Tanulj belőle, hogy az ilyeneket senki nem becsüli semmire!

2014. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 évig is úgy "bírtam" hogy állandóan bőgtem, hogy hogy lehet ilyen az anyám, akire azelőtt felnéztem, és tökéletesnek tartottam...
2014. jún. 14. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem beszélsz anyukáddal? Mondd el neki, hogy tudsz róla és szeretnéd tudni, hogy miért teszi ezt.
2014. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Anyukáddal ne beszélj! Nem érdemli meg! Édesapádat tájékoztasd!

De ha tudni akarod mit kell tenned, akkor olvasd el azokat a kommenteket, amelyek olyan kérdésre születtek, amikor az apa csalta az anyát!

2014. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Tekintve, hogy ide általában unalomból félrekummantó háztartásbeliek írnak, a helyedben nem itt kérnék tanácsot ilyen esetre.
2014. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Ülj le vele és beszéld meg!

Én nem szórakoznék,egyből a lényegre törnék(így kevesebb ideje van ellenállni)

Szóval leültetném és elmondanám hogy tudok mindenről.

Megkérdezném hogy miért.Lehet már évek óta ez van,lehet hogy előbb apud csalta meg anyud,nem tudhatod,de talán ha beszélgetsz erről vele talán jobban megtudsz nyugodni.Apudnak is joga van tudni róla hogy mit csinál az asszony,míg ő kint gürizik külföldön.Ez elég nagy pofátlanság,de sajna vannak könnyűvérű emberek akik nem bírják az egyedüllétet.Na meg a faterod nem tud a problémáról,így nem is tud igyekezni azt kijavítani ha bármit is akar hogy változzon ez a helyzet.

2014. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Hat en is ugy tekintenek ra. Undorito.
2014. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!