Mit tehetnék én?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött, hogy még múlt év végén egyik ismerősöm, nő, aki "boldog házasságban" élt megszólított, hogy hallotta, hogy a férjem milyen ügyes ezermester, és nyárra szeretné csempéztetni a fürdőszobáját. Szóltam is a férjemnek, fel is hívta, meg is egyeztek. A hölgy, mint kiderült, közben elvált.

A gondom az, hogy egy ideje folyamatosan hívogatja a férjemet, hogy ezt is ki kéne cserélni, azt is fel kéne újítani, polcot kéne felfúrni. Mikor összefutottunk vele nem felejtette el megjegyezni, hogy ő épp szingli, és egy ügyes pasast szeretne fogni magának, mert az ő töketlen volt férje még egy égőt sem tudott kicserélni. Kezd az agyamra menni, mert mindig mikor előadja, hogy még mit kéne megcsinálni a házban, hozzáteszi rinyálva, hogy de igazából nincs sok pénze, meg reméli olcsó lesz, és nyájasan mosolyog a férjemre, meg lebegteti a műszempilláit. Mondtam is a férjemnek, mert ő olyan segítőkész fajta, hogy nem szeretném, ha bármit is ingyen csinálni (hiszen mi is pénzből élünk, ott a két gyerekünk), és szeretném, ha a nő nem szokna rá, hogy minden vacak miatt őt fogja ugráltatni.

Lehet, hogy sokan nem értenek meg, de tökre zavar. A férjem nehezen tud nemet mondani, nekem fog kelleni valamit kitalálni. Nem tudom mit tegyek. Mit tanácsoltok?



2014. máj. 27. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyos is megértünk, hogy Téged ez zavar. A férjeddel beszéld meg, hogy építse le a hölgy lelkesedését. Te ne beszélj a nővel, mert megaláznád magad. A férjed dolga, hogy nemet mondjon.
2014. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
pár nappal ezelőtt valaki már kérdezte ugyanezt a szitut (kicsi a világ) ... a férjed építse le anyut sürgősen amíg nem késő ... és neked kell a sarkadra állnod a férjeddel szemben
2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Pár napja nem én írtam ugyan ezt a szitut. Látom, akkor más is van ebben a helyzetben, mint én.

Nos, nem rosszból, de nekem eszembe nem jutott volna a vízvezeték szerelőnek rinyálni, és udvarolni, hogy olcsóbb ill. ingyen legyen a munka. Megalázónak tartanám.

2014. máj. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!