Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 éves ovis kislány, fél éves...

6 éves ovis kislány, fél éves baba, apuka, anyuka. bele lehet így menni külföldi munkába, költözésbe?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló szituban? Gyerekek hogy viselték? Idegen ország, idegen nyelv stb?
2014. jún. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább most mint később. A 6 éves gyerek hipp-hopp megtanulja a nyelvet, oviban még könnyen beilleszkedik, a fél éves meg ugye szinte már oda született. A gyerekek miatt jó lenne mielőbb menni, ha most van lehetőségetek.
2014. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne lehetőségem, én élnék is vele. A gyerekek miatt én nem aggódnék annyira, ők rugalmasabbak, mint a felnőttek. Szerintem.
2014. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tapasztalatom nincs, így érdemben nem tudok segíteni, de ha biztos a munkahely, én is mennék.
2014. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Naná! A gyerekeknek az a fontos, hogy együtt legyen a család, apa+anya... Az idegen országot majd megszokják!
2014. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajat es mas gyerekes csaladok tapasztalatai alapjan a gyerkek viselik a legjobban. Minel kisebbek annal jobb.
2014. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!