Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok nyaralni menni a...

Ti szoktatok nyaralni menni a családdal? Minden évben?

Figyelt kérdés
Idén hova mentek?
2014. jún. 21. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
89 óta nem voltunk nyaralni!Azelőtt viszont minden évben, minimum egyszer, de általában kétszer voltunk pár hétig nyaralni.Most már örülünk, ha egynapos kirándulásokra telik.Ez van.Nem ami szégyenünk!
2014. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, aki nagyon akar, el tud menni nyaralni. Igaz, ehhez februárban kell foglalni extra first minute utat, de egy apartman, utazással együtt 30-ért megvan Göröghon kiesebb részén, a kaján meg lehet spórolni.

Mi időhiány miatt nem voltunk harmadik éve.

2014. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Én már nem élek a szüleimmel.

Régebben SZOT-üdülőbe jártunk Balatonra, minden évben.

Azután építkezés miatt kimaradt néhány év, majd szomszéd nyaralójába jártunk.

Utána megint összevissza jártunk Balatonra, hol tudtunk menni, hol nem.

Pár éve vettünk egy kis nyaralót a Balatonon, így oda szinte bármikor le tudunk menni, és az utóbbi 3 évben elmentünk Olaszországba és Ausztriába is pár napra, a szüleim kettesben pedig Törökországba utaztak.

2014. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Biztos le leszek ezért pontozva, de mi többször is szoktunk. Karácsonykor és Húsvétkor 3-4 napra, nyáron 10-14 napra. Idén Prágában voltunk és Egerszalókon, nyáron Ciprusra megyünk.
2014. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Mi már 2 éve nem voltunk nyaralni és most se fogunk menni,mert nincs pénz.
2014. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Horvátországba szoktunk menni minden évben. Mindig ugyanoda, ismerősökhöz.
2014. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi minden évben megyünk, idén Ciprusra.
2014. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

Nem.

39 éves vagyok, az utóbbi 17 évben nem voltam a családdal, csak baráti társasággal, kedvessel.

Utoljára 3 éve a Balcsin 5 napot.

2014. jún. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban minden évben voltunk nyaralni kb. 12 éves korom óta. Egyik évben külföldön, aztán belföldön (általában a határ mentén, és megnéztük a környező országokat is így), aztán megint külföld:).


A férjemmel minden évben megyünk külföldre nyaralni, idén a Kanári-szigetekre.


Ha lesznek gyerekek, mi is úgy tervezzük, ahogy nálunk volt (őt sem vitték kisgyerekként), hogy amíg kicsik a gyerekek csak kettesben, ha már nagyobbak és a pancsoláson kívül mást is tudnak értékelni, akkor gyerekekkel.

2014. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

:( Én életemben egyszer voltam a szüleimmel "nyaralni". Akkor is csak azért, mert anya kapott a munkahelyétől egy ilyen utazási lehetőséget belföldre. Külföldön egyszer voltam, de akkor sem a szüleimmel, hanem az akkori barátom szüleivel voltam. Sajnos nem tellett semmire se, még arra sem, hogy akár csak pár napra elmenjünk a Balatonhoz.


24/N

2014. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!