Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ciki a családdal...

Most komolyan ciki a családdal nyaralni? :O

Figyelt kérdés
Nagyon meglepődtem,amikor a kérdések között lapozgattam. Sokan cikinek tartják 15-16 éves fejjel,hogy egy strandra elmenjenek a szüleikkel. Sokan otthon akarják hagyni a gyereküket,amíg kettesben nyaralgatnak.Most hogy is van ez? Kamszok és szülők mit gondoltok erről? 15/L
2011. aug. 8. 23:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm 18 és szüleivel utazott le nem régen a Balcsira :) Miért lenne ciki? Marhaság.
2011. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%

szerintem egyáltalán nem ciki, inkább egy kicsit unalmas :/ de ezt azért nem mutatom :)

16/L

2011. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem ciki. Én is voltam idén a Balcsin szüleimmel, sőt a 20 éves bátyám és a bnője is jött velünk. Ráadásul apukámmal frizbiztem a vízbe:D Úgy volt, h külön is megyünk, de sajnos már nincs időm szervezkedni, de legalább a családdal voltam egyszer:)
2011. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Szerintem nem ciki, és nem is feltétlenül unalmas, csak olyan programokat kell kitalálni, amiket az egész család élvez.

19L

2011. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes dolog,ha a gyerek nem akar elmenni a szüleivel nyaralni,mert ciki vagy mert unalmas.Szerintem nyaralni alapvetően nem unalmas.Az viszont érdekesebb,hogy a kamasz gyerekeket otthon hagyják a szülők,vagy a kisebbeket a nagyszülőkre hagyják!

16/L

2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Én 22 vagyok, mégis most voltam lenn szüleimmel Balatonon 2 és fél hetet... én nem tartom cikinek. Persze ennyi idő elég is volt, mert ennyi időt ilyen töményen együtt tölteni már fárasztó lett a végére, és azért nekem is szükségem van a barátaimra :D.
2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Én élvezni szoktam. Persze amikor mondjuk múzeumba megyünk, azt már nem élvezem annyira, de nem mutatom ki. 16/L
2011. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó vagyok... azt viszont megértem, ha a szülők évi 1x 2-3 napra elmennek a gyerekek nélkül nyaralni... azért azt is érdemes átgondolni, hogy a mai magyar viszonylatokban az átlagembernek, aki neveli a gyerekét vagy gyerekeit, a sok munkában alig van ideje a párjára, arra, hogy minőségi időt töltsenek együtt, és ne hagyják kiveszni azt a bizonyos lángot... most őszintén, az, hogy a gyereket kicsit magára hagyják, ha elég idős, vagy a nagyszüleire, még mindig jobb, mintha ellaposodna a kapcsolat, elhidegülnének egymástól, és tapintható lenne a szeretettelenség meg a feszültség a mindennapokban is később...
2011. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
23:54 vagyok... természetesen a 23:51 vagyok, közben vki még írt, amikor hozzátettem még ezt-azt :P.
2011. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem nem ciki .Inkább csak annyi van hogy akkor nem csinálhatsz olyan "őrültségeket" amik izgalmasabbá teszi a nyaralásod vagy amit másnapra megbánnál . Szerintem ezen van a kifogás. Meg hát apád előtt nem feltétlenül kéne bepasiznod . De szerintem is jó a családi nyaralás :) főleg hogy az idő gyorsan repül és már azon veszi észre magát az ember hogy 70 éves és unokái is vannak !
2011. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!