Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit lehet mondani? Normális?

Erre mit lehet mondani? Normális?

Figyelt kérdés

Amikor megtudtam, hogy babát várok, megkértem anyut, hogy a szülés után az első hetekben költözön hozzánk.

10 éve elköltöztem, több, mint 100 km-re lakom tőle.


Boldogan beleegyezett. Aztán ahogy teltek a hetek, jöttek a kifogások, hogy túl messze van, így mi lesz apuval, meg nem férünk el náluk stb, végül azt mondta, nem tud jönni.

Többször megkaptam viszont, hogy úgy sem fogok tudni a gyerekről gondoskodni, és majd sírva fogom hozzá vinni, hogy csináljon valamit.

Ma véletlenül összefutottam az egyik volt osztálytársammal, akivel anyuék egy faluban laknak.

Pár szót beszélgettünk, majd úgy búcsúzott el, hogy úgy is találkozunk, amikor hazaköltözöm.

Néztem, hogy miről beszél.

Kiderült, hogy anyu mindenkinek a faluban azt mondogatja, hogy én félek a gyerektől, nem merem anyu nélkül bevállalni, ezért szülés után haza fogok költözni.

Mit lehet erre mondani?


2014. jún. 23. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Semmit! El kell felejteni! Mármint az ilyen "anyát" kell elfelejteni!
2014. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondj erre semmit, úgyis anyukádat fogja meghazudtolni, ha a híresztelései igaztalannak bizonyulnak. Amúgy nem túl szép dolog ilyet terjeszteni az embernek a saját gyerekéről.
2014. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Jót röhögnék és megkérném az illetőt, hogy terjessze az igazat. :)
2014. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

:) :) :)

Most mi a probléma?

2014. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fárasztó nő lehet anyukád...

Csak megvárni tudod, bár én ennek a lánynak megmondanám most, hogy terjessze azt, hogy pár héten belül megyek, hadd tudja meg anyukád is a falutól, hogy mi van..azaz nincs

2014. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem félsz, és nem várható, hogy mondjuk császároznak, akkor egyáltalán mért kérted meg, hogy költözzön hozzátok? Tulajdonképpen logikus következtetés volt az övé. Az, hogy ezt még terjeszti is a faluban? Az nagyon nem szép, bár lehet, hogy ő csak egyvalakinek mondta el....
2014. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!