Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet erre mondani?

Mit lehet erre mondani?

Figyelt kérdés

Barátomon (24) nem tudok kiigazodni.Távkapcsolat féleségben vagyunk lassan 3 éve, és sokszor nagyon nehezen viselem.Ilyenkor annyit mond, hogy "ha nem tetszik abbahagyhatjuk", "nem tudok semmit garantálni", "majd lesz valahogy" máskor meg én vagyok neki az egyetlen, a legfontosabb, de közös terveink nincsenek.Legutóbb mikor azt mondtam neki, hogy "majd lesz valahogy, azt csinálsz amit akarsz, én ezen már nem problémázok", lehangolódott és aggódni kezdett.Most akkor hogy áll a helyzet?

22l


2011. márc. 31. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok könnyü helyzetben, de ha mindig bàntjàtok egymàst, elhidegülés lehet a vége.
2011. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nekem az jön le, hogy túlságosan egyszerűvé teszed neki a helyzetet, kb nem kell semmit csinálnia a kapcsolatért. Ő semmi felelősséget nem vállal, baromi kényelmes hogy ott vagy neki.

Amikor egy kicsit is "elégedetlenkedsz" akkor megijed hogy elillan a sültgalamb.

Szerintem állj a sarkadra , döntsd el, hogy ez neked elég-e.

Annyit azért még megjegyeznék, ha a párodnak fontos lenne a kapcsolat ilyeneket nem engedne meg magának. Szerintem.

2011. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mar most nem tudsz kiigazodni, s 3 eves kapcsolat, akkor megis mire szamitasz a kovetkezo 5, esetleg 10 evben?

Mire varsz?

2011. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat hosszú távon tarthatatlan, minél tovább távkapcsolat, annál nagyobb az esély a szakításra. Minden távkapcsolat vége szakítás lesz, vagy összeköltözés, akkor is, ha különben nem lehetne összeköltözni még egy ideig. :)
2011. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmmm...

"nem tudok semmit garantálni"

Szerintem ezen kellene elgondolkoznod.


Meg azon, hogy Te "mit garantálsz neki"


Hűséges vagy hozzá?

De becsület szavadra!

Garantálod, hogy hűséges vagy?

Ha igen, akkor ez nem semmi!

Mert Ő azt mondja:"nem tudok semmit garantálni"


NE gyanakodj, és főleg ne gyanúsítgasd, de talán érdemes lenne utánajárnod...


(Monogám - Realista)

2011. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!