Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb, amit tehetek...

Mi a legjobb, amit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Fél éve jöttem össze egy férfival(előző házasságából van egy gyereke), akivel a házasságot tervezzük. Nekem van egy fiam, aki nem akarja elfogadni őket, mert csak idegenként tekint rájuk. Ezt természetesen megértem, éppen ezért többször is összehoztam mindenkit, hogy együtt csináljunk valamit. Amikor pedig fiamnak mondtam, hogy úgy tűnik nemsokára összeházasodunk, ő csak rávágta, hogy nem, ez kizárt, nem akar 2 ilyen emberrel együtt lenni. Pedig mindketten próbálnak normálisan viszonyulni hozzá.
2014. jún. 23. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves a fiad? Ha még kamasz, akkor érthető, majd megbékél.

Házasodjatok össze, a fiad egyszer úgyis elköltözik, nem várhatja el, hogy te egyedül maradj emiatt.

2014. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most 17 éves, de 2 hónap múlva 18 lesz.
2014. jún. 23. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Na pláne. A legjobb, amit tehetsz, hogy összeházasodsz azzal a férfival, akit szeretsz. Ha a fiadnak nem tetszik, költözzön külön, és álljon a saját lábára.
2014. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem volna gyereketek, és csak avval töltöttétek volna az elmúlt fél évet, hogy egymást megismeritek, akkor is nagyon korainak tartanám a házasság gondolatát. Hát még a gyereknek, aki csak érintőlegesen ismeri, milyen...

Meg a gyereknek jobb a szimata, mint a felnőttnek, ha valamiért idegenkedik ettől az embertől, annak oka van.

Várnék az eljegyzéssel mostantól egy évet.


Nekem gyanús lenne, hogy nem szerelmi okból akar házasodni ilyen hamar.

Mi lenne az ingatlanaitokkal?

2014. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-aska, ez nem így működik. Ha a fiamnak nem tetszik, akkor húzzon el? Van gyereked? Ha te kerülnél ilyen szituba azt mondanád, hogy ha nem tetszik, kisfiam, el lehet menni... az egyik legaljasabb dolog.


Kérdező: próbálj vele még beszélni. Ha továbbra is hajthatatlan, akkor segítsd, hogy külön mehessen. Ne kidobd, hanem adj lehetőséget, hogy ne kelljen veletek élnie.


Én anno nem kaptam, mindenáron mennem kellett, apa hallani sem akart arról, hogy külön éljek. Eredmény: majdnem meghaltam az új helyen - szó szerint -, és olyan beteg vagyok azóta is, hogy hiába van párom, aki szeret, biztat, képtelen vagyok meggyógyulni.

2014. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anyukám is próbálkozott ilyesmivel. Bár az aztán tényleg nagy badarság volt, 2 hét után házasodott. Fura volt a pasas, de ráhagytam, mondtam neki, hogy én szóltam. Az volt a mázli, hogy anyu hozzáköltözött, és csak néha-néha jött haza. (Már nem voltam 18 de még tanultam) Így túl sokat nem kellett vele találkoznom.
2014. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezed meg töle, hogy mi a legnagyobb felelme az egesszel kapcsolatban? Ne azt, hogy mi zavarja, hanem hogy mitöl fel, es mit gondol, mi fog törtenni akkor vele, ha ök bekerülnek az eletetekbe.
2014. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!