Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban kapcsolatban...

Elsősorban kapcsolatban lévőkhöz szólnék!?

Figyelt kérdés
A párod családi körére gondolj. Történt már veled olyan hogy a párod testvérének párját többre méltatták? holott te is ugyanolyan vagy
2014. jún. 25. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt. Engem tartottak többre apósomék (de engem sem szerettek), mint a sógornőm férjét, csak mert én diplomás vagyok, ő meg nem. Viszont az én apósom nem százas, senki nem is tartja már vele a kapcsolatot évek óta.
2014. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. velem ez volt/van.

Oka: párom anyukája féltékeny lett, mikor látta, hogy ez komoly kapcsolat. Sajnos nem tudta elfogadni, hogy összeköltöztünk, külön, önálló életet élünk. Öccsének barátnőit mindig jobban szerette, még azt a lányt is, aki meglopta őket, összeverekedtek stb.....

De inkább fogalmaznék úgy, hogy a testvére barátnőit szerette, engem pedig nem. Az se tetszett neki, hogy semmiben nem kértem ki a véleményét, a többi lányok mindig neki sírtak, ha baj volt a kapcsolatukban, mi a párommal soha nem kötöttük más orrára a magánéleti dolgainkat. Nem is voltam bizalmas kapcsolatba soha a szüleivel, tudtam, hogy nem kedvelnek, elején nagyon rosszul esett, mert igazságtalannak tartottam, sokszor megbántottak és tényleg nem szolgáltam rá. Ma viszont már nem érdekelnek, családom van, párom és a babám fontos, velük törődöm, foglalkozom. :)

2014. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:/
2014. jún. 25. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk inkább csak az volt, hogy én voltam az "új szituáció", mert a fiúk korábban nem vittek haza lányokat bemutatni, én voltam az első áldozat az ügy oltárán :) Kellett a családnak idő, hogy befogadjanak. Nagyon kedves és rendes volt mindenki, csak szolidan tartották az elején a távolságot. Utána már mindenki tök aranyos volt és közvetlen, csak ehhez kellett fél-egy év. (Viszonylag ritkán, csak havonta találkoztunk párom szüleivel, mert másik városban élnek)

Három évvel a debütálásom után párom tesója is hazahozta a "menyecskét". Vele már az első pillanattól kezdve mindenki közvetlen volt, mert már nem volt új helyzet, hogy a gyerek nőt hozott haza.

Ezen azóta is jót mulatunk, hogy kitapostam neki az utat, csak be kellett ülni a jóba :) Most jelenleg sógornő a "liebling", mert megszületett az unoka és inkább babázni járnak, mint hozzánk trécselni, de ez természetes.

2014. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nem...

Az én páromat jobban kedvelik szerintem, mint a nővéremét...ennek ellenére neki "nyalnak" többet mert ő a külföldi :) Érdekes...



Anyósoméknál meg én vagyok a "rangidős" a sógornőmnek mindössze fél éve van párkapcsolata, ezért nyílván engem tartanak közelebbinek még :) Nekünk jövő nyáron lesz az esküvőnk.



Elég csúnya dolog a kivételezés, szerintem. Legalábbis nem kellene éreztetni.

2014. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pároméknál 3 gyerek van, a legidősebb gyerekük (29) barátnője vagyok három éve, az egyik lánytesónak nincs senkije (17 éves), a másiknak (27) 8 éve van barátja, de szerintük egyedül mi visszük együtt majd valamire.

Hosszú sztori, bonyolult az a kapcsolat... Ez az első ilyen szituáció, az előző 2 barátomnak (2-2 év kapcsolat) nem volt testvére.

25L

2014. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk. nem azt mondom, hogy többre méltatják, de jobb a viszonyuk párom öccsének a barátnőjével, pedig majdnem 3 évvel utánunk jöttek össze. de ennek egyszerű az oka: ő ott lakik velük egy városban, én meg 200 km-rel arréb. ritkán találkozunk.
2014. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk érdekes a szitu.Sógoromékat többre tartják,pedig bármi bajuk van mindig tőlünk kérnek segítséget.Most volt a családban ballagás,minket meg sem hívtak!Hát...legyenek boldogok,én nem keresem a társaságukat.
2014. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!