Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elsősorban budapestiek segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban budapestiek segítségét kérném ruha kérdéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Melyik ruhaszalonokban vannak most kiárusítások, ahol régi modelleket kedvező áron meg lehet venni? Nézegettem a neten, de vagy lejártak az akciók, vagy még így is elég drágák. Van valakinek friss infója, tapasztalata?

Mindenki segítségét köszönöm!


2011. nov. 27. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen alkalomra keresel ruhát?
2011. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ma 19:16

esküvő kategóriában sanszos, hogy esküvőre...

gondolom menyasszonyit

2011. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Menyasszonyi ruhát keresek, kb. 38-as méretben. Úgy láttam, ilyen kiárusításkor nagyon kedvező áron is lehet venni-én 20-25 ezer forintot szánok rá, csak valami egyszerűt szeretnék.

2011. nov. 27. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan szalonba menj, ahol nem nagy márkák ruháit tartják, hanem névtelen hazai készítőkét, mert azok jóval olcsóbbak! A márkás ruhák szezon után kiárusítva 100-120 ezer forintért vannak általában.
2011. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem láttam, hogy esküvő a kategória.
2011. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia !


Vatera. hu :) Én is ott vettem a ruhámat 35 ért...

most volt az esküvőnk 3 hete... mindenkinek nagyon tetszett, és nem használt!!!

Nagyon sokból lehet választani vaterán is, és sokkal jobb állapotuak mint egyes kölcsönzőknek.


Az én ruhám pl:

[link]



Sok sikert hozzá :)

2011. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Vaterán már én körbenéztem, ott is nagyon szépek voltak. Azért érdekelnek a szalonok, mert pont ilyen helyen találtam egy nagyon szép ruhát, hihetetlenül olcsón-de mikor felhívtam őket, kiderült, hogy már rég gazdára talált.
2011. nov. 28. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben odébb van a nagy nap, tényleg érdemes a vatera.hu-t nézegetni (rendszeresen). Én kerek fél év után láttam meg egy pontosan olyan ruhát, amit elképzeltem. Egyből bele is szerettem kép alapján:) Az egyetlen ruha volt amit felpróbáltam, és mintha direkt nekem varrták volna (semmit nem kellett rajta igazítani). 20.000 Ft-ért vettem, fátyollal, boleróval együtt, és még fél évem van az esküvőig.
2011. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!