Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy valaha...

Van esély rá, hogy valaha megtaláljam az apámat?

Figyelt kérdés

Soha nem láttam, a nevében sem vagyok biztos, mert nem biztos, hogy anyám igazat mondott. Annyit tudok még, hogy mi volt akkoriban a szakmája, mikor anyámmal összejött. (Ja, amúgy sanszos, hogy családos ember volt.) Csak úgy, beírtam a netes keresőbe ezt a nevet, és véletlenül kiadott itt, a városban (kisebb megyeszékhely) egy ilyen nevű valakit, akinek olyan boltja van, mint az a szakma, amiről tudok.


Szerintetek van esélye, hogy ő az? Menjek el oda? De mit mondhatnék? És ha tényleg családos volt már akkor is?


25 évesen már szeretném tudni, hogy ki vagyok.


2014. jún. 27. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem túl gyakori a név. Anyám meg nem akar beszélni róla. A család úgy van vele, hogy "nekem erről nem kell tudnom".
2014. jún. 27. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy tök idegen emberre nem rontanék rá, főleg, hogy nem is vagy biztos abban, hogy ő az apukád. Akár tönkre is teheted az életét.

Az a baj, hogy ebben csak anyukád tudna segíteni, őt kellene erròl meggyőznöd.

2014. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell foglalkoznod apáddal.Mert 1:Nem az eredeted dönti el ki vagy hanem hogy merre haladsz.

2:Ha érnél apádnak bármit is tartaná veled a kapcsolatot

3:A 2-est tapasztalatból írtam mert nekem is elváltak a szüleim sőt apám külföldön van mégis évente átjön és minimum havonta Skype-on is beszélünk.

2014. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mennyi ideig volt köztük kapcsolat? Mert ha több hét, több hónap volt, akkor bizonyára mások is, akik anyukád környezetében éltek, tudnak felvilágosítással szolgálni Neked.

Nagyszüleid, rokonok, barátok, szomszédok, stb.

2014. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyakonyved szerint ki az apukád?
2014. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!