Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy valaha is megbocsásson nekem?

Figyelt kérdés

Van (pontosabban azt hiszem, már csak volt) egy nagyon jó fiúbarátom. Imádtuk egymást, először a hugicájának tekintett, aztán kezdett egy kicsit átcsapni a dolog ilyen barátság extrákkal kapcsolatba.

Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk, az én barátnőim és az ő haverjai is mondogatták, hogy milyen édesek lennénk együtt, és hogy olyanok vagyunk mit a házasok, hogy mennyire összeillünk stb...

Volt amikor a veszekedések után ő kért bocsánatot, aztán már csak én, és egyre bunkóbb dolgokat vágtunk egymás fejéhez. Az utóbbi alkalmakkor úgy kért bocsánatot, hogy beleült az ölembe, átfogta a nyakam a karjával, és egyre közelebb hajolt hozzám, babusgatott, gügyögött, hogy bocsássak meg neki. Sokszor szórakozik velem. Van amikor csak azért akar megcsókolni, hogy "legyőzzön" és hogy életem végéig ezzel cseszegessen, hogy bedőltem neki, ismét. Leteper a földre, és közli, hogy ha most szemét lenne, akkor egy pillanat alatt megfektethetne, aztán felröhög, megpuszilja az arcom, leszáll rólam, felsegít stbstb. Merthogy tudja, hogy szeretem. Vagyis, szerettem. Küzdök ellene, hogy elfelejtsem, több-kevesebb sikerrel.

Heti 1 alkalommal találkozunk, egy baráti társaságba járunk, szinte ilyen kötelező program szerűen.

Szóval. Mostanában elég csúnyán veszekedünk. Néha már úgy érzem, hogy én is elég sok vagyok, mintha már valami pszicho lánynak nézne, akinek nincs ki a négy kereke. Ő viszont részegen nagyon bunkó.

A kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek ki tudnék még vele békülni rengeteg veszekedés, és vagy hétszeri bocsánatkérés után? Hiányzik az ölelése, meg minden. Újra a barátja szeretnék lenni.

Köszönöm a segítséget!



2014. febr. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
de te mivel is bántottad meg?
2014. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tunik mintha csak szorakozzna azzal hogy meg szereted!Szerintem felejsd el!Ne eroltesd azert mert most faj a szakitas,kesobb nehezebb lesz,es ha tenyleg ennyit veszekedtek kesobb se lesz maskent!Jol gondold meg!
2014. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fúha.. Van amikor már fogalmam sincs, hogy min is veszekszünk. Van, amikor szeretetből elkezdem csúfolni (persze ő is engem) és ezen besértődik, aztán van amikor szimplán mindenre bunkón válaszol(amikor full részeg volt egyszer, közölte, hogy hisztis p*csa vagyok) és ezen kiakadok, ilyesmi. De nagyon csúnyán szoktunk veszekedni. Akkor mindig lekezel, és közli, hogy egy ilyen szánalmas nyomorék lánytól nem is várt többet, mint amilyen én vagyok.
2014. febr. 7. 18:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak az a probléma, hogy igazán kevés embert enged közel a szívéhez, az anyukáján kívül senkinek se mondja, hogy szereti, viszont az utóbbi időben - a veszekedések előtt - nekem mindig mondogatta és megbízott bennem, a barátjának tekintett.

Most lehet hogy én csesztem el mindent...

2014. febr. 7. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csesztél te el a világon semmit,egyszerűen csak egy éretlen bunkóval van dolgod,aki szórakozik,játszik veled.Ha komolyan venne téged,hidd el,hogy nem itt tartanátok,ahol most.Ideje lenne valami normálisabb fiú után nézned.
2014. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát. Köszönöm a válaszokat. :C
2014. febr. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!