Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan kérem a...

Szerintetek jogosan kérem a pénzem?

Figyelt kérdés
Az apámat kisegítettem 25.000ft-al,annak ellenére,hogy egyébként gyűlölöm,ki nem állhatom,de nem akartam vele g*ci lenni.Szóval odaadtam neki a pénzt.Holnap lesz egy üzlete,amivel keresni fog 80.000ft-ot.Megkért,hogy majd menjek el vele kiválasztani,hogy milyen tabletet éri meg venni.Én meg most nem állok túl jól anyagilag.Nem szoktam kérni pénzt a szüleimtől,magamnak megkeresem munkával.Szóval jól jönne egy kis pénz,és felhoztam apámank,hogy visszaadhatná a pénzem,mert most meg nekem van rá szükségem.Erre kiakadt,meg hogy én mit képzelek magamról stb.Persze azt a pénzt is én kerestem magamnak,amiből költekeztem/zem.Azt mondta,ő abból a pénzből akarta vissza adni,amit majd kap fizetést,persze nem dolgozik már több,mint 7 hónapja,és nem is tesz semmit azért,hogy legyen munkája.Én meg mondtam neki,hogy addig várjak,amig nem lesz melója?Addigra megöregszem.Lehordott mindennek,majd elvonultam a szobámba,és egy fél óra mulva bejön jópofizni,hogy akkor holnap elmegyek vele tabletet venni?Tehát még ő van felháborodva.Amikor itt van a barátnőm mindig akkor csinálja a fesztivált,a barátnőm sem bírja,amit meg is tudok érteni.Mindig kötekszik velem.Nem jó neki semmi.Azt mondja én vagyok a naplopó,aki nem csinál semmit egésznap,csak ba**ok a barátnőmmel... Egyébként eddig suli mellett diákmelóztam,és most sikerült bekerülnöm egy jó helyre,ami elég jól fizet,csak ugye nem szórják a milliókat három hét után.Bezzeg ő csak fekszik,eszik,meg netezik egész nap,az nem baj... Tehát a kérdés:Jogosan kérem vissza a pénzem? 20/F
2014. júl. 1. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos a kérésed. Szerintem kérd tőle, ne hagyd magad, mert ha tuti hogy később nem fogja megadni. Majd akkor is lesz kifogás.
2014. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan kéred, semmiképpen nem mennék vele tabletet venni. Egy darabig próbálkozhatsz visszaszerezni a pénzt, talán vissza is adja, de annak is van esélye, hogy nem fogja. Tanulság: többször ne adj neki kölcsön.
2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nehéz vele együtt élni, a költözésen is elgondolkodhatnál. Mond meg neki, hogy kéred vissza a pénzed, hisz csak kölcsönbe adtad neki. Azt a pénzt nem ő kereste, hanem te. Mond neki, hogy te tudsz kölcsönadni neki, de szeretnéd visszakapni X-időn belül, nem pedig a jövő évi fizetéskor.
2014. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sutyiban vedd ki a tárcájából,jól dugd el.Ha keresi bárgyún nézz rá és kérdezd meg :miről hablatyol itt neked ?

Különben soha nem látod a lóvéd !

2014. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!