Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntetett az ellenőr, mert...

1gabesz1 kérdése:

Megbüntetett az ellenőr, mert nincs pénzem jegyre munkanélküliként.1 év után kaptam egy felszólítást hogy 65 ezer forintot fizessek be. Jogos? Ráterhelhetik ingatlanra jogosan ha munkanélküli vagyok? Hol tudok utána járni mik a jogaim?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 19:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
jogos.nehogy még neked álljon felül.
2013. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Euro-Inford vagy Ügyvéd küldte?

Melyik tömegközlekedés?

2013. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a BKV utazási feltételeiben nem szerepel, hogy amennyiben nincs pénzed vonljegyre, nem vagy köteles azt megvenni. Próbálj kérni részletfizetési kedvezményt.
2013. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%
Az utazási szabályzat tekintetében jogos. Én nem fizetném be. Az ingatlant írasd át valaki más nevére.
2013. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

És az átíratás költségeiből 5x befizetné a bkv büntetést...


Amúgy teljesen jogos. Gondolom a boltban sem kapsz ingyen kenyeret, tejet, vajat mert munkanélküli vagy...

2013. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

az,hogy munkanélküli vagy, nem jogosít fel arra, hogy jegy nélkül utazz. mégis, mit gondoltál???? a boltban is ingyen adják a kaját, mert munkanélküli vagy? én is munkanélküli akarok akkor lenni...


menj gyalog.

2013. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Akkor kivánom, hogy legyél munkanélküli járj abban a cipőben amiben én. Ha valaki tudna hasznos üzenetet küldeni és valóban segíteni, azt megköszönném. :-)
2013. jún. 18. 20:43
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
akkor se lesz igazad, ha azt kívánod, hogy legyek munkanélküli. mégis, hogy gondoltad, hogy ha munkanélküli vagy, akkor nem kell jegyet venned????
2013. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van a válaszolónak attól, hogy megpukkadsz még nem lesz igazad.

Milyen hasznos választ vársz? Már le lett írva: marhára nem érdekli őket a munkanélküliséged, a boltból sem lophatsz mert nincs munkád. A lakásra pedig gond nélkül ráterhelik.


BKV bűntetés kifizető segély pedig nincs.

2013. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%
Megérdemled! Már csak azért is mert 1 év után még mindig nincs munkád és az rohadt biztos hogy nem is tettél semmit ellene. Remélem még megtriplázzák majd a büntetés összegét.
2013. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!