Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás helyett családalapítá...

Szakítás helyett családalapítás? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Elhagytam a párom 1-2 hónapja, de ő azóta is töretlenül szeretne visszakapni. Tegnap elcsábultam egy éjszakára. Nem szereti a gumit, én meg balgán belementem a megszakításos szexbe. Nem túl biztonságos, tudom. Pláne hogy közvetlenül az orgazmusom után közli, hogy hoppá, belémélvezett, bocsi. Azt hittem ott helyben megfojtom. Pedig nem suhanc már, közeledik az ötvenhez, van két felnőtt fia is, és erre azt próbálja beadni nekem, hogy őt elragadta a hév... Határozottan visszautasítja a vádat, hogy szánt szándékkal tette volna, de míg én esemény utániért kajtatok, ő derűsen álmodozik arról, hogy de jó lenne, ha teherbe esnék. Sajnos pontosan tudja, hogy az abortusz nálam kizárva, nem lenne szívem hozzá. Olyan mérges vagyok rá! Egy kicsit átérzem azoknak a pasiknak a helyzetét, akiket átvertek a fogamzásgátló tablettával. Nagyon rászedve érzem magam! Komolyan van ember, aki így akar családot csiholni egy gallyra ment kapcsolatból? Hogy hiheti, hogy visszamegyek hozzá? Ha csak simán a megszakítás hibaszázaléka miatt esnék teherbe, azt mondanám, oké, hülye voltam, vállalom, és felnevelem, egyedül, nagy szeretetben, ahogyan az első gyermekemet is. Ilyen alattomos módon viszont nagyon nem akarok teherbe esni!!! El sem tudom képzelni, hogyan viszonyulnék egy ilyen terhességhez. Hogyan képzelhette hogy majd így együtt egy boldog család leszünk??? Ti mit reagálnátok, ha veletek ilyesmi történne? Azon kívól persze, hogy rohanás van 72 órás tabiért. Teljesen le van zsibbadva az agyam a sokktól, hogy hogy tehetett ilyet!
2014. júl. 2. 16:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Azt, amit te. Futás a gyógyszerért.

Szép nagymonológ volt, és egész pontosan ugyanolyan hibás vagy, mint a pasi. Úgyhogy nem értem, mire ez a nagy felháborodás.

2014. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit aggódsz olyanért, ami még meg sem történt? Vedd be a tablettát, aztán majd meglátod.


Te legalább olyan felelőtlen voltál, mint az exed (vagy hogy nevezzem). Ha már dugni visszamész hozzá, gondolkodj előtte a védekezésen is.

2014. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ot kell okolni, hanem magadat. Miért hagytad magad védekezés nelkul? Szerezz gyogyszert, aztan meg gondolkozz el rajta, hogy kell a pasi vagy nem.
2014. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Mi pontosan a problémád? Nem kell hisztizni, teljesen megérdemled, amit kaptál, ha ennyi eszed van. Megszakítással védekezni? Hát, gratulálok!


Van kezed, van óvszer, fel tudod rá tenni, probléma megoldva. Te választottad a problémásabb utat, most meg parázol... ez van, legközelebb gondolkodsz, mielőtt szétteszed a lábad.

2014. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem mit háborogsz, te még butább vagy mint az exed...

"Hogy hiheti, hogy visszamegyek hozzá? " Mondjuk úgy, hogy tegnap megk*rt? :)

Lehet nem akar családot, csak jó voltál egy ürítésre. Te meg elég idióta voltál, hogy hagytad magad. Ez szar dolog, de mindig a nőknek nagyobb kockázat a szex... ha ennyi eszed sincs, hogy ezt tudd és egy óvszert felhúzz a pasira akkor meg is érdemled.

2014. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

igen, kockázatos a megszakítás, tudom, és ahogyan írtam, ennek következményeit vállalnám is, ha úgy alakulna, és a felelősséget is, hogy hülye voltam.

de nehogy azt mondjátok már, hogy az tök rendben van, ha a pasi megígéri, hogy nem élvez el a nőben, aztán meg bocs mégis?!? mi a szemétség, ha nem ez???

2014. júl. 2. 16:49
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem muszáj beleélveznie a nőbe, ogy lehessen gyek, ha gumi nélkül védekeznek egyrészt, másrészt ababn a helyzetben bárhány éves az ember nem biztos, hogy időben"ugrik"

Benne van a pakliban, nem feltétlenül volt szándékos, ismerek olyat, ahol épp a pasi várt volna, és ..hát nah..később szállt ki..lett is gyerek..( 72 órásellenére)

2014. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon felelőtlenek vagytok, főleg te, mivel egyáltalán nem akarsz gyereket. Hogy lehet ilyen meggondolatlanul szeretkezni, ha most be vagy parázva az esetleges eredmény miatt?! A megszakításos védekezés semmilyen szempontból nem biztonságos, akár beléd élvez, akár nem. Az előváladéktól is teherbe lehet esni.
2014. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem biztonságos, és írtam is, hogy ha teherbeesnék a megszakítás hibaszázaléka miatt, vállalnám. a gyereket is és a felelősséget is. hányszor kell még ezt leírnom?

de azért az egy tiszta helyzet lenne. a kockázatok ismeretében közös döntéssel megtettük és kész. egészen más helyzet, mint megígérni hogy nem élvez el bennem aztán bocs mégis. és nem későn húzta ki, hanem egyszerűen a legcsekélyebb erőfeszítést sem tette hogy elkerülje ezt. állítólag kiment a fejéből szex közben. de nekem nagyon szándékosnak tűnik ez az egész. pláne hogy azóta derűsen ecseteli, milyen klassz lenne ha közös gyerekünk foganna... ez igenis aljasság, ami tök független attól, hogy amúgy a megszakítás mennyire biztonságos illetve mennyire nem az.

2014. júl. 2. 17:06
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
hogy gondolja h visszamész hozzá??? lehet úgy h félig a v.lagadba van?? amugy meg ne itt haborogj..mivel akinek a megszakitas vedekezes az igy jart.megszakitasnal mind a ket fel vallalja a kockazatot h lehet nem tudja idobe kihuzni. te is vallaltad ezt. most itt. nyivakolsz mint egy ovodas aki azt hitte lekvaros fankot kap cserebe...xD
2014. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!