Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én leszek a...

Szerintetek én leszek a barátnőm gyerekének a keresztanyja? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Tehát a legjobb barátnőm babárt vár. Már vagy 10 éve jóba vagyunk. Olyan igazi nagy egymásra találás. Nagyobb vitáink sem voltak soha, viszont mostani szilveszteri buli után rám tört egy kisebb depresszió, és hónapokig nem beszéltünk egymással. (3 hónapig) Többször volt már olyan hogy nem beszéltünk, mert télen mindig egy kicsit belaposodunk. De ez soha nem azt jelenti hogy össze vesznénk meg ha a másiknak baja van akkor mindig ott vagyunk egymásnak. Viszont az idei volt a leghosszabb nem beszélésünk...

Na ugye közben terhes lett. Aminek nagyon örülök, tanácsokkal látom el. (hisz nekem már van egy fiam) Tehát most minden olyan mint régen. :)


Közben a barátnőm egyke.

A férjének van egy húga. Akivel jóba is vannak, de a köztünk lévő barátság sokkal erősebb,bensőségesebb.

A másik jelölt lehetne még az unokatesója akivel nagyon baráti a viszonyuk/unk, viszont ez az unokatesó nem szereti a gyerekeket. Nagyon nem! És napokig sokkot volt kapva mikor meg tudta hogy terhes.. Sőt nekem ki jelentette hogy ha őt kéri föl kereszt szülőnek, akkor ő biztos nem vállalja el.

Szerintetek engem kér fel a feladatra?



2014. júl. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet meg sem keresztelik.
2014. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mibol gondolod, hogy egyaltalan megkereszteteti a gyereket?

AMugy en biztos nem kernelek fel teged a helyeben, hanem a ferj hugat valasztanam.

2014. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pl egyáltalán nem divat nem rokont felkérni. Nálunk fix, hogy apa húga lenne.


"A férjének van egy húga. Akivel jóba is vannak, de a köztünk lévő barátság sokkal erősebb,bensőségeseb"


A gyerekének van apja és nem csak anyja. Apa véleménye tálán többet ér mint a tiéd a gyerekkel kapcsolatban.

2014. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
,, És napokig sokkot volt kapva" :D
2014. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted mi tudjuk? Én azon vagyok sokkot kapva, hogy rengeteg az ilyen kérdés, de mi honnan tudhatnánk a választ? Ha te vagy a legjobb barátnője, úgyis te ismered a legjobban.


Összefoglalom, amiket előttem is írtak, ezektől függ:

1. Lesz-e egyáltalán keresztelő?

2. Lehet, hogy az apuka is beleszól a döntésbe, és ő a húgát szeretné.

3. Lehet, hogy mindketten családtagot szeretnének választani.

4. Lehet, hogy az unokatesó is képbe jön, mert vele barátibb a viszony, a férj húgával annyira nem, de az unokatesó mégis családtag.

5. Lehet, hogy mint régi jó barátnőt, téged kérnek meg rá.


Ne kombinálj a lényeg, hogy támogasd a barátnődet, fölösleges ezen izgulni úgy, hogy a gyerek meg sem született.

2014. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!