Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok az évek óta nem...

Nem akarok az évek óta nem látott "barátnőmnek" a gyerekének a keresztanyja lenni. Hogyan utasítsam vissza finoman?

Figyelt kérdés
FB-n is csak néha beszélünk,ott kérdezte meg h nem e leszek e gyerek keresztanyja. Én nem válaszoltam,el léptem bocs,de most mennem kell mondattal. Azóta mindig irogat h na hogy döntöttél? Nem akarom megbántani sem nagyon,de nem akarok keresztanya lenni.
2012. márc. 19. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legcélravezetőbb ha megmondod neki h már nem olyan a kapcsolatotok mint régen és hogy neked ez így is kínos hogy vissza kell utasítanod de értse meg:)
2012. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Mondd azt, hogy van egy nagyon jó barátnőd, és vele már megbeszélted, hogy egymás gyerekeinek keresztanyjai lesztek.

Ez akár igaz is lehet, és nem tűnik úgy, hogy azért mondasz nemet, mert nem akarsz a "barátnőd" gyerekének keresztanyja lenni.

2012. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Most minek kertelni :) Egyszerűen mondd meg, hogy nem akarsz keresztanya lenni.

Eleve aki nem hívő, nincs is értelme hogy keresztanya legyen, ez már csak inkább divat.

2012. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De ezzel megint csak hazudna....én az őszinteség híve vagyok tudom , hogy nehéz lesz neki megmondani de ha úgyis csak facebookon beszéltek akkor könnyebb lesz.Hidd el ne bonyolítsd túl a dolgot.
2012. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerûen megmondod, hogy nem akarsz lenni és kész!
2012. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem akarsz keresztszülő lenni, akkor nem leszel. Nem kell hazudozni, mellébeszélni, megmondod a döntédeset és kész. Megsértődni bárki megsértődhet bármin, az már nem a te dolgod.


Ha ő mindenáron téged szemelt ki a gyereke keresztanyjának, és cirka ELDÖNTÖTTE előre, hogy te leszel az, akkor ez bizony tőle meglehetősen durva agresszió, mert nem hajlandó a nemet - azaz a te szabad akaratodat, hogy igen vagy nem - elfogadni.


És ugyan miért akarnál magadnak egy erősebb kapcsot azzal az emberrel, akivel valójában évek óta nem is vagytok baráti kapcsolatban?

2012. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ööö.....pár hete volt egy kérdés, hogy egy lány megkérte az évek óta nem látott barátnőjét FB-on hogy lenne-e a gyereke keresztanyja, de a jelölt lekoccantotta valami dumával és azóta sem válaszol.................
2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
:"Köszönöm, de én még nem érzem késznek arra magam, hogy keresztanya legyek. Ez elég nagy dolog, nagy felelősség, és nem hiszem, hogy én lennék az ideális jelölt"
2012. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mondd meg, hogy ez anyagi és időbeli felelősséggel is jár, és te ezt az adott helyzetben nem tudod teljesíteni, de örülsz neki, hogy gondolt rád.
2012. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
ha nem vagy vallásos, akkor erre hivatkozva kibújhatsz alóla...
2012. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!