Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lány vagyok és van egy...

Demonka5 kérdése:

Én lány vagyok és van egy párom. Már lassan egy éve együtt vagyunk a barátnömmel es meg mindig titokban. Felvállalja valaha?

Figyelt kérdés
zavar hogy nem foghatom meg a kezét vagy éppen nem csokolhatom meg..

2014. júl. 3. 01:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Tök hülye ötlet, belátom, de mi lenne, ha megkérdeznéd őt?
2014. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Biztos idő kell neki, lehet nem fogadnák olyan jól és ő ezt tudja.
2014. júl. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
azért egy év kissé hosszú az idő kell nekihez... egyetértek az elsővel, kérdezd meg ŐT
2014. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
sokszor kerdeztem mar tole de mindig kitéro válaszokat ad es hogy idovel mas lesz..egy év sok ido..
2014. júl. 3. 01:40
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Hát egyszerűen fél tőle, attól még téged szeret nagyon gondolom. Mi már két éve egyutt vagyunk a baratommal, de utcán sajnos nem merjuk megfogni egymas kezét, mert félünk...
2014. júl. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csak én ezen a dolgon mar tulleptem es mar örülök hogy felvallalom magam.. nem szégyenlem mert nincs mit es ilyenkor kicsit ugy erzem hogy van..mert az az ember akit a legjobban szeretek igy erzi es ez akaratlanul is kicsit ramragad...
2014. júl. 3. 02:22
 7/19 anonim ***** válasza:
7%

Lezbikus vagy? Mar bocsi csak ha igen akkor talan epp azert nem akarja senkinek elmondani es ez nem ok hogy megharagudj ra mert neki ido kell.....ha viszont fiu akkor nemtudom telleg faggasd :)


Remelem segitettem :)

2014. júl. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Olyan emberrel, aki nem vállalja fel a kapcsolatot, nem szabad egyutt maradni.
2014. júl. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Meglehet, hogy ő nem is leszba, csak kedvel téged, és ha jön egy megfelelő pasi, egyből a nyakába ugrik.
2014. júl. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az a meglátásom lehet ,hogy a barátnőd nem köteleződött el komolyan a női nem mellett /melletted Ez az egész leszbikusság ,csak átmeneti dolog ! Nem akarja a külvilág számára kimutatni ,hogy ő ezt is kipróbálta . Nem akarja,hogy a külvilág /rokonok /szülők számára kiderüljön .
2014. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!