Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az igaz, hogy a Vatikán...

Az igaz, hogy a Vatikán titokban szövetkezett cionista zsidó szektákkal, és már évszázadok óta a szabadkőművesekkel együtt irányítják titokban a világot?

Figyelt kérdés
egy benfentestől hallotam ezt. még azt is mondta hogy a mostani pápának zsidó gyökerei vannak

2014. ápr. 15. 14:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
még azt is hallottam, hogy hitler is szabadkőműves volt
2014. ápr. 15. 14:49
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a kedves ismerősödnek kevesebb gombát kellene fogyasztania.

Egyébként hogyan irányítják a világot és merrefelé?

2014. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, zsidó gyökerei vannak, amiket egy cserépben tart a hűtőszekrényben. Néha előveszi, és ad belőle a spagettiszörnynek is.
2014. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudtok komolyan is válaszolni??!!
2014. ápr. 15. 15:11
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Komoly válasz:


Persze, te ismersz vatikáni bennfentest (tán a szintén 12 éves Józsi?) aki megmondja neked a szupertitkos összeesküvést, amiről senkisem tudhat évszázadok óta.


De neked a bennfentes haverod elárulta.


Ühüm.

2014. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

"egy benfentestől hallotam ezt"


szabadkőműves vagy vatikáni bennfentes az ismerősöd?

2014. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szabadkőműves. állítása szerint valami magyarországi nagypáholy tagja, ami angol típusú páholy. de én nem értek ezekhez nem tudom mik ezek a fogalmak pontosan.
2014. ápr. 15. 15:42
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Szia


Hogy mi igaz ebből azt nem tudjuk, és amíg nincsenek konkrét tények, addig semmit nem lehet kijelenteni, kedves kérdező.


Viszont az biztos, hogy a világban működő hatalmas Vatikán is Sátán az ördög hatalma alatt és engedélyével működik, az összes létező politikai hatalmakkal együtt.


azt is nagyon jól tudják azok akik olvasnak újságot, vagy hallgatnak híreket, hogy a Vatikán is benne van a gyerek kereskedelemben, banki csalásokban, stb.


Hidd el már nem sokáig fogják ezek az elemek vezetni, vagy félre vezetni az embereket.


Katy weaver

2014. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kedves Katy weaver!

igazad van,ezek olyan dolgok, hogy sosem fogjuk megtudni, hogy igazak-e, szerintem. Abból is látszik, hogy a sok "értelmes" válaszoló sem tudta megcáfolni, helyette csak hülyeségeket meg vicces szánt dolgokat írogattak... szánalmas.. amíg valaki nem tudja bebizonyítani addig miért ne hihetnék az ismerősömnek. sokkal hitelesebb mint az itteni kommentelők és a gyerekes, hülye válaszaik

2014. ápr. 15. 18:45
 10/14 Prókátor ***** válasza:

Szia!

A kérdésed remek, csak a válasz kissé bonyolultabb. A zsidó gyökerek nem elképzelhetetlenek, de erről semmit sem tudok. Az biztos, hogy Ferenc elődjét, XVI. Benedeket nagyon sározták zsidó ősókkel. A pápaság évszázadok óta tiltja a szabadkőmüvességet az egyházban. Korábban rengeteg pap volt tagja páholyoknak. A jelenlegi pápa Jezsuita. Akik viszont még inkább kivannak rúgva a szabadkőmüvességre. Viszont, az is tény, hogy nagyon jó álca tud lenni, a az ellen beszélsz nyilvánosan, amit elakarsz titkolni magadról!

A pápa és a zsidók: lehet, de a judeo-kereszténységet alapból a zsidók tartják a kezükben. Ezértnis Judeo!

2014. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!