Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet egy terhességet...

Meddig lehet egy terhességet titokban tartani azok előtt, akikkel együtt lakom és napi kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 13:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha vékony vagy es gyorsan hízol, akkor nem sokáig. Akkor se, ha gyakran kínoz a reggeli rosszullét. Miért kell titkolni?
2013. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Alkattól függ, és hogy hogyan reagálsz a terhességre. Én titkolni se tudtam, mert szinte azonnal jelentkeztek a rosszullétek, de nem reggel, hanem egész nap okádtam.


Miért kell titkolni???

Kollégiumi lakótársaknak közük nincs hozz, főnöknek úgyis szólni kell bizonyos idő után, ha meg a szüleiddel laksz együtt és a nyakukra lebabázol, akkor joguk van minél előbb tudni, hogy kapnak még egy eltartottat...

2013. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek egy 17 éves lányt, aki vékony és a 8. hónapban jött csak rá a családja, mert ennyire nem figyeltek rá, és ő pedig elkezdett csupa bő ruhát hordani. Amúgy szerintem nem érdemes titkolni ilyesmit, mert jobb, ha az emberek tudják mi megy benned végbe ami miatt pl. rosszul vagy. Viszont aki igazán figyel rád, jól ismer és van tapasztalata, mint általában egy jó anyának, vagy épp nagyinak... Az már előbb észreveszi, mint te magad. :) Addig egyszerűbb titkolni míg nem kezd nőni a hasad és nem vagy rosszul. Egy-két, max 3 hónap, azt hiszem.
2013. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Úgy 2 hónapig.
2013. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Elég vékony vagyok,úgyhogy lehet,hogy ez baj lesz.De hallottam,hogy valakin az 5.-6. hónapig nem is látszott semmi.

A szüleim előtt akarom titokban tartani,de bonyolult,hogy miért.

2013. aug. 17. 13:33
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha a következményeket nekik kell viselni, a te ellátásod mellett a gyerekét, nekik kell fizetni a pelenkát, nekik kell éjjel a gyereksírást hallgatni, akkor bármilyenek is, jogukban áll tudni, hogy te plusz terhet raksz rájuk.
2013. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem nekik kell viselni a következményeket,nem emiatt nem akarom elmondani nekik.
2013. aug. 17. 13:40
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Rajtam 18 hetesen vették észre.

Én a genetikai uh után mondtam el.

2013. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a 18. hétben vagyok, még bőven tudok úgy öltözni, hogy pl a szomszédok még nem vettek észre semmit. De aki jobban ismer, annak hamarabb feltűnik, mert a testtartás is változik.
2013. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Off: szerintem a szüleidnek jogukban áll tudni, hogy gyereket vársz. Hány éves vagy, hogy nem mered ilyen szinten felvállalni a saját szüleid előtt a tetteid következményeit?
2013. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!