Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2éve otthagytam ot Magyarorsza...

2éve otthagytam ot Magyarorszagon, de a mai napig visszavagyom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves férfi vagyok. Pest megyéven laktam, de csak nyáron dolgoztam ( építőipar). Akkor jött efy lehetőség és kijöttem Németországba. Az akkori barátnőm nagyon kibukott , először úgy volt hogy ő is jön velem, de végül nem jőhetett mert a főnököm nem engedte.

Eltelt 2 év és én már együtt élek egy másik nővel. De a mai napig hiányzik a volt barátnőm és senki nem tudja ot helyettesiteni. Neki azota sincs senkije .

Ti megkeresnetek a helyembe? Vagy hagyjam ot? 30/F


2014. júl. 3. 08:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem hagyd. Feltépnéd a sebeket, meg ha már van más, ...

Nem tuti, hogy azért nincs senkije, mert rád vár. Ha a helyében lennék, és jelentkeznél, nem érdekelnél már, 2 év elég sok idő. Jókor jut az eszedbe...

2014. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Egy barati tarsasagunk volt otthon, akikkel mai napig tartom a kapcsolatot,ok a mai napig jo baratok. Toluk tudom hogy nincs senki az eletebe amiota otthagytam.

Nem lehet neki rolam beszelni, mert amint megemliti valaki a nevem konnybe labad a szeme, pedig 20 on feluli erett no. Azt mondta a baratainak hogy azert ninxs meg mindig senkije, mert amiota egyik naprol a masikra otthagytam nem bizik senkiben

2014. júl. 3. 08:57
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor keresd meg, ha most más helyzetet, körülményeket tudsz neki biztosítani, mint akkor. Annak nincs értelme, hogy megkeresed, de gyakorlatilag ugyanaz a szitu, te nem mész haza, ő nem tud jönni, akkor felesleges kínozni őt....
2014. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Abban az esetben, ha szakítasz ezzel a nővel (hiszen nem szereted, ha más után vágysz) én adnék egy esélyt a dolognak az exszel.

Ha meg sem próbálod sose derül ki, hogy újra tudnátok kezdeni, vagy sem. :)


De előtte szakíts, mert elég gáz megtartani a biztosat, míg ki nem derül, hogy összejön-e a dolog.

2014. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is keresd meg, de előtte szakíts. És úgy keresd meg, hogy legyen megoldva, hogy kivihesd magadhoz.
2014. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Tedd ezt a kapcsolatot a szép emlékek fiókjába.A régi dolgokat

nem lehet visszahozni,legalább is olyan formában mint ahogy

szeretnénk.Ha jó állásod,szeretõ párod van,tied a világ!

Sok sikert!

2014. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miutan eljottem tobbszor beszeltunk, es volt szo bekulesrol. De megtudta hogy egyutt elek egy novel es azota nen all szoba velem. Pedig akkor mar honapok ota nem voltunk egyutt.
2014. júl. 3. 09:07
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem is tudom...mi ugyanígy voltunk. 2 évig voltunk külön, mindenkitől csak azt hallgattam, hogy szenved, minden nőben engem keres. (ezzel én is így voltam) De nem akartam békülni, mert féltem.

Aztán egy nap megkeresett, hogy nem tud nélkülem élni. Elkezdtünk randizni.ennek 3 éve, tavaly volt az esküvőnk, most várjuk az első babánkat.

Nem bántam meg, hiszen nem tudunk egymás nélkül élni :)

Sok sikert

2014. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, érdekes, ugyanígy voltam ezzel én is. Utáltam, amiért mással volt (pedig akkor nem volt már közöm hozzá) és nagyon fáj. Akkor is hívott, de nem álltam vele szóba. Aztán később megtudtam, hogy szakított azzal a lánnyal, és elmondta neki, hogy nem tud a kapcsolatuk továbbfejlődni, mert még engem szeret.
2014. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, nem, közben más is írt, 8-as voltam
2014. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!