Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a könnyebb, melyik a...

Melyik a könnyebb, melyik a nehezebb, egy nőnek rendes munkát vagy rendes férjet találni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 09:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Melót.Pasi, aki bármit megtenne egy normális nőért, annyi van mint égen a csillag.
2014. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Magyarorszagon sajnos mindkettö szinte lehetetlen :/
2014. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Munkát könnyebb találni.

A legtöbb férfi nem akar kapcsolatot, csak szórakozni, szexelni, vagy éppen az aktuális barátnőjét/feleségét akarja megcsalni. Házasodni meg pláne nem akarnak.

2014. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Munkát nehezebb.
2014. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Nekem munkát nehezebb volt, de a környezetemben azt látom, hogy kb egyformán nehéz...
2014. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Én speciel munkát keresek, mert párom van.

De ha nem lenne, akkor is munkát keresnék elsősorban.

2014. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Ez tényleg igaz?Ennyire nehéz egy megfelelõ férfit is találni, szerintem inkább munkát nehezebb.
2014. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
7. Mig otthon voltam, megprobaltam egy normalis pasit talalni.Nem voltak nagy elvarasaim. Csak annyi, hogy ne igyon, ne drogozzon, ne legyen hazas, ne legyen agressziv es ne legyen gyereke. Volt par randim.A vegere mindig keiderült, hogy a felsoroltak közül egy ott lakozik a kedves urban.
2014. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz összehasonlítani a kettőt, de talán könnyebb munkát találni.

A munkavégzésben elsősorban a saját képességeit, készséged, munkaszereteted, kitartásod, lelkesedésed az, ami számít és az elvégzett munka értékelése is jórészt objektív szempontok alapján történik.

Probléma esetén a jogszabályok, céges írott vagy íratlan szabályok sokat segítenek a problémamegoldás menetében. lépéeiben, a sérelmek orvoslásában. Végső esetben pedig, ha a munkáltató és a munkavállaló elképzelései nem találkoznak, könnyű váltani és mindez nem szokott lényeges lelki visszhangokat vetni. A munkavállalás elsősorban és döntő többségében anyagi és szakmai döntés, elenyészőbb szempont a "jól érzem magam" komfortja.


A párkapcsolat, házasság ennél bonyolultabb: ott egyenlő mennek a sokszor különböző elvárásaikkal, álmaikkal, értékrendjükkel, társadalmi és anyagi hátterükkel. Sokkal nehezebb objektíven látni a helyzetet, a házasságért tett erőfeszítések sem olyan direkt módon kerülnek értékelésre, megbecsülésre, mint a munkahelyen.

A problémák sem standardok, nincs rá recept, szabály, kapaszkodó ami mentén könynű és gyors a megoldás- azt a feleknek kell kimunkálni hosszú idő alatt.

A kilépés is problémásabb, hosszabb és mindenképpen van lelki oldala is a döntésnek. Viszont nem csak lelki, hanem gazdasági közösség is: így minősége közvetlenül lehet hatással nemcsak a mentális egészségemre, hanem a pénztárcámra is :)

Illetve annyiban összetettebb még, hogy egy házasságban hozott döntés a család egészét érinti, a családtagok életére van hatással, míg a munkaviszonyommal kapcsolatban általban csak engem, a munkám minőségét, esetleg a felettesemet érinti. Kisebb és kevésbé közvetlen ráhatás van a kollegák felé- a felelősség sem akkora irányukba.


A házasság nehezebb ügy szerintem.

2014. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes,hogy a férfiak is azt mondják,hogy nehéz rendes nőt/feleséget találni.

Akkor bennetek nincs hiba?

2014. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!