Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ilyen feltétel...

Zavarna titeket ilyen feltételekkel a párotokkal való együttélés?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy lakása amit jelenleg albérletbe ad ki. Hamarosan mi szeretnék beköltözni, de a másik szobát szeretné ha bérelné valaki. Én igazából ha összeköltözünk akkor csak vele szeretnék, nem pedig mással is aki ráadásul egy idegen lesz. Persze nem szóltam semmit érte, mert ott a pénz oldala is, nem is fogok. Ti mit szólnátok ehhez?
2014. júl. 4. 18:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, az biztos. Próbálj vele beszélni, itt nem - csak - a pénz beszél, hanem a szeretet/szerelem is.
2014. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem örülnék az biztos,pláne mer az a plussz szoba bárki másnak jól jöhet,nem egy idegennek.Igaz hogy a pénz oldala is jó,de engem nagyon zavarna.
2014. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Attól függne, hogy mekkora az a lakás. Ha mondjuk egy 110-120 négyzetméteres nagyobb fajta lakás lenne, akkor esetleg, de akkor is csak azon esetben, ha lehetne zárni a hálószobánkat, és kettő fürdőszoba lenne. Én nem kockáztatok esetlegesen lejmolós emberekkel. Ha ilyen kisebb fajta, mit tudom én, egy+két félszobás panel, akkor szóba sem kerülhetne. Maradnék a fenekem, amíg nincs más lehetőségünk.
2014. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy most végeztem az egyetemmel, koliból fogok odamenni, szóval nem ismeretlen ez a közeg. De azért mégis csak furcsa.
2014. júl. 4. 18:40
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a lakás, feltétlen kell-e a szoba bérletéért kapott pénz?


Miért nem vele beszéled meg, hogy ragaszkodik feltétlen egy kivülálló jelenlétéhez?

2014. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Igen,zavarna!!
2014. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Először engem kérdezett meg, hogy zavarna-e, mert ha igen akkor nem keres senkit. De nekem semmi közöm ahhoz a lakáshoz, nem veszem ki a kezéből azt a pénzt. Egyébként igen, eléggé szükség lenne rá.
2014. júl. 4. 19:01
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Zavarna es igy biztos hogy nem koltoznek ossze vele.
2014. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Istenem mennyi mártír van itt! A kolesz után még így is jobb helyed lesz. A pénz sem jön rosszul (te mondtad) szóval egy normális lakótársal simán kivitelezhető a dolog. Ha tudtok valami ismerőst vagy ismerős ismerősét aki normális és korrekt legyen az férfi(ha téged a nő zavarna)akkor szerintem semmi akadálya. Tényleg addig ne agyjátok ki amíg rendeset nem találtok! :D Ennyire egyszerű. Egy elbeszélgetés után ki lehet szúrni ki a normális és ki nem főleg akkor ha valakinek a valakilye és rajtatok kívül más is ismeri.
2014. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon furcsa, hogy nem jutott eszedbe a legegyszerűbb megoldás. Ha albiban laknál ott, akkor is fizetnél érte. Ajánld fel mondjuk, hogy fizetsz neki havi 30-at (vagy mondjuk te vásárolsz be, szóval nem kell konkrétan pénzt adnod), és a rezsi felét is ugye fizeted.


Így mindkét dolog meg van oldva, és lakótársatok sem lesz!

2014. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!