Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttélés esetén: előfordul,...

Együttélés esetén: előfordul, hogy veszekedés közben üvöltötök egymással?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 12:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Mi veszekedni sem szoktunk, maximum vitatkozunk, de sosem sertegetjuk egymast vagy kiabalunk. Ha odaig eljutnank, mar nem szeretnenk egymast.
2014. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Aha. Még a tányért is neki vágom .:-D
2014. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Kiabálni szoktunk nagy ritkán, ha már egyikünk sem hallgatja meg a másikat, de akkor már általában nagyon elpattan az agyunk és a végén valamelyikünk nevetésben tör ki, hogy mit művelünk.

Társasházban élünk, a folyosó végén (kb 5 lakással odébb) van egy fiatal pár akik rendszeresen üvöltöznek egymással. Szerintem ez inkább szomorú és szánalomra méltó.

2014. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A "nem szoktunk veszekedni" válaszokat lehetőleg kerüljük, mert most azokhoz szóltam, akik szoktak.
2014. márc. 1. 12:29
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Nem, együttélés alatt valahogy sosem volt üvöltözés. Pár év házasság után már igen.De annak oka volt.
2014. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Veszekedes kozben elragadjak az embert az indulatok, nalu k mindenaronszeretnem hogy legalabb megismerje az allaspontomat ha nem is fogadja el. Ha nem hagy szokoz jutni, duhomben igen meg szoktam emelni a hangom, kvazi uvoltok. De ha mar mindenki kiadta a duhet, termeszetesen semmi visszadordithatatlan dolgot nem vagva a masikhoz, normalisan meg lehet beszelni a dolgokat. Szerintem abszolute normalis, hogy neha van vita es ez kiabalasig fajul. Szep nem szep, ez van, 10 eve vagyunk egyutt, jol megvagyunk, de neha az evek alatt elofordul, persze ha ez napi, heti vagy havi rendszereseggel tortenne el kene gondolkodnunk miert van ez, es miert nem tudunk normalisan komunikalni nezetelteres eseten.
2014. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Nomrálisan szoktuk megvitatni a dolgokat. Ha kiabálna velem, itthagynám, ezt ő is tudja. Nekem ez nem fér bele.
2014. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még üvöltözés.
2014. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Én azzal készítem ki a párom leginkább, hogy higgadtan érvelek, és nem üvöltözve alpári módon mocskolódok. Halkan, szépen higgadtan el szoktam mondania problémáimat. Ezt az élet más területein is alkalmazom. Simán elküldök bárkit melegebb éghajlatra, és lealázom a sárga földig anélkül, hogy felemelném a hangom, vagy trágár szót ejtenék ki a számon. Mindezt persze mosolyogva. Százszor jobban bosszantja az embereket ez a stílus, mint az, ha lealacsonyodsz az ő szintjükre, és üvöltözni kezdesz velük.
2014. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!