Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom éjeliszekrény fiókjában...

Párom éjeliszekrény fiókjában egy csomó óvszert találtam. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Ma takarítottam és az óráját beraktam a fiókjába, ekkor találtam meg az óvszereket és egy síkosító gélt. Mit kereshetnek ott? Èn gyógyszert szedek.
2014. júl. 5. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ott rohad 15 éve, vagy megcsal, vagy néha kölcsönadja a kecót a kúrós haverjának, ennyi lehetőség van. Beszéld meg vele, mi csak tippelgetni tudunk.
2014. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
78%
szerintem análszexre készül. ezért a gumi és a síkosító. ha nem szoktatok análozni, szerintem ez a terv.
2014. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Arra, hogy ott maradt. Annyira nem hulye, hogy ott tartsa a cuccot, ha megcsal.
2014. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tőle kérdezed meg?! :D
2014. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne gondolj semmi rosszra! Lehet hogy ugy gondolta,a biztonsag kedveert bent tartja a fiokba.! Es nem lehetseges,hogy ez mar regota ott van csak nem vetted eszre? Akkor viszont,ha regi akkor meg meg nem tudhatta hogy te gyogyszert fogsz szedni!!! A biztonsag sose art!!! Biztos vagyok benne,hogy ezt veled tervezte elhasznalni!! :)
2014. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Egy nő nekem is azt hazudta hogy szedi a tabit....

:)

2014. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok, 5 éve gyógyszert szedek, de még mindig ott van a neszeszeremben pár óvszer. Hogy miért? Mert annak idején drága volt, sajnálnám kidobni, és ki tudja, mikor lesz rá szükség, na nem megcsalásra, de pl antibiotikum kúra alatt kell kiegészítő védekezés, mert az hatástalanítja, benne van a betegtájékoztatóban. Vagy, ha a gyógyszer bevétele után 4 órán belül hánysz, akkor is ajánlják.... Szóval, ki tudja, lehet soha nem lesz rá szükség, de nem foglal nagy helyet, minek dobjam ki?
2014. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

- Már az is gyanús, hogy ennyire rendkívüli furfangos módon "rejtette el" az éjjeliszekrény fiókjába.


- Te viszont -hála tanulmányaidnak-, hihetetlen leleménnyel túljártál a párod eszén, és még az igen bonyolult fiók nyitására is rájöttél külső segítség nélkül.

(Mert van aki befelé tolja, és akkor nem tudja kinyitni.)


- A síkosító géllel, meg a fiókot szokta kenni, hogy ne nyikorogjon vazze...

2014. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Én is rosszra gondolnék, ha ti soha nem használtok..

Ennek ellenére természetesen semmi sem biztos



Hozzáteszem, hogy én is tabizok, és van ővszer mindig itthon, de termeszetesen én is tudok róla.


Együtt éltek?

2014. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!