Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít az ha...

Titeket nem idegesít az ha maradt egy csomó holmitok a volt élettarsatoknál? Visszakérnétek ha idegesít évek múltán?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem idegesít, mert nem maradt. Amikor elköltöztem, szépen összeraktam a saját holmijaim, a közös dolgokat meg megbeszéltük, melyik kié lesz.

De ha ott is hagytam volna valamit, évek múltán tuti nem mennék vissza érte.

2013. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem vitted rögtön magaddal?

Amúgy idegesítene.

Én szinte elmenekültem abból a házasságból, rengeteg cuccom maradt ott, de nem is fogom már elhozni, nem tudok oda visszamenni mert hányingerem van.

2013. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem. Ami fontos, azt elhoztam magammal. Ami meg nem, az nyilván annyira nem hiányzik. Főleg nem évek múltán.


Mit szeretnél visszakérni, ami eddig nem hiányzott de most nem tudsz élni nélküle?

2013. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan értékes dolgok de mégis most hogy már nem szeretem mert ez nekem évekbe telt, most kezd idegesíteni mennyi mindent otthagytam. Nem olyan fontosnak tűnő dolgok de nekem mégis azok plüssök takaró kenyérpirító sok apróság figurák képek fotók
2013. máj. 31. 22:19
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Évek múltán használati tárgyat azért sem kérnék vissza, mert ki tudja ki használta közben....
2013. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Írj neki aztán meglátod. Hátha megvannak még.
2013. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

"plüssök takaró kenyérpirító sok apróság figurák képek fotók"


Nehogy azt hidd már, hogy évekig őrizgeti a sz@rjaidat! Én már másnap kivágtam az exem összes ilyen vackát!

2013. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem idegesítene. Ami fontos lenne, azt elvittem volna rögtön. A többi meg le van sz*rva.
2013. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az exeimmel mindig írtuk ezért egymásnak. Miután elegeget veszekedtünk és kicsit lenyugodtunk, akkor mindig ment egy email, hogy nálam van a nadrágod, kell? Ami fontos volt azt visszacseréltük azonnal, ami nélkül meg tudok élni már egy éve, azt nem kérnémm vissza, mert csak porfogó.
2013. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!