Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egy csomó mindent vesz...

Apám egy csomó mindent vesz nekem, de minden sz@r. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2 hónapja vett nekem egy "haverjától" egy tv-t, valami kínai "márkás". 2 nap múlva csíkos lett a kép, azóta nézhetetlen.

A laptopomat 1 hónapja kaptam, szintén valami haverjától vette, "teljesen új, egyszer sem használták", de azért találtam már képet az előző tulajdonostól, a mappát pedig 2008-ban hozták létre. Különben tök lassú, és ezért adta el az asztali gépemet...

Karácsonyra hajszárítót kaptam, ami bekapta a hajamat és meggyulladt egy tincsem...


Nagyon elegem van már, és akkor istenítsem őt, amiért mennyit költ rám, meg milyen sok mindent vesz nekem...


17/L


2013. márc. 30. 11:12
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
24%
Van aki éhezik...
2013. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Akkor légyszíves küldd el nekik az ebédedet!
2013. márc. 30. 11:19
 3/57 anonim válasza:
95%
Egyszerű : miért nem mondod meg neki,hogy nincs szükséged ilyen szarokra ? (persze finomabban)
2013. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell isteníteni. Tárgyilagosan érdemes neki megemlíteni ezeket a dolgokat, a laptoppal kapcsolatosan mindenképp, hiszen amit állított az nem úgy van. Ha nem tudja, akkor esetleg abban a hitben él, hogy ő jól cselekedett. Beszélni kell vele!
2013. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
11%

Az "ajándék lónak ne nézd a fogát..", "a szándék a fontos" mondásokat ismered?


Mit szólnál, ha apukád is így állna a te ajándékaidhoz? Örülj neki, hogy van családod, hogy igyekszik a kedvedre tenni.. Van, aki az összes rohadt pénzét odaadná, azért, hogy egyáltalán láthassa az apját..

2013. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Mondtam már, hogy minek új tv, mikor 2 hetente 1x kapcsolom be, vigye vissza, semmi szükségem rá. Nemhogy egy csíkos kínai sz@rra...

Hiába mondok bármit, mert mindent bevesz, amit mondanak neki, én meg csak kamuzok.

2013. márc. 30. 11:23
 7/57 A kérdező kommentje:

Ja oké, tehát ha felgyullad a fejem, akkor még köszönjem is meg? Ha annyira a kedvemre akar tenni, vegye meg egy normális boltban, ne pedig a "haverjától".

Nem sokon múlott, hogy ne gyulladjon fel az egész szoba meg én is, az volt a szerencse, hogy a húgom épp fürdött és egyből betettem a fejem víz alá

2013. márc. 30. 11:24
 8/57 anonim ***** válasza:
16%
Ez egy provokatív kérdés, emberek. Azért írta ki a csaj, hogy lássuk, hogy ő mindent megkap az apjától és irigyeljük. Elkényeztetett, unatkozó kis liba. Sajnálatos, hogy még 17 évesen, majdhogynem felnőtt nőként is ilyen. Csúnyán félre lettél nevelve, kedves kérdező, nem vagy képes megbecsülni azt, amid van. Nagyon sajnállak :(
2013. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez az ajándék lónak ne nézd a fogát... valószínűleg gyári hibás sz@rok ezek, mi lesz, ha egyszer felrobban a tévé? Örüljön, hogy legalább volt, ami felrobbanjon?
2013. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Mit kéne irigyelni? A tv-t, amit nézni sem lehet? Vagy a hajszárítót, amit akkor egyszer használhattam?

Baromira el vagy tévedve, nem ezért tettem fel a kérdést!! Nem vagyok elkényeztetett, unatkozó meg végképp nem!

Te komolyan nem látod, hogy ez NEM JÓ, amit apám csinál??

Annyira jól megvoltam a nem lcd-s tévémmel, amit nézni is lehetett, a régi asztali gépemmel..

2013. márc. 30. 11:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!