Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennel!? Mit mondanal...

Te mit tennel!? Mit mondanal neki? En csalodtam benne!?

Figyelt kérdés

Mondtam a paromnak menjen egyedul az osszejovetelre. MOndta , hogy 10re hazajon. De mondtam neki, ha keson jonne haza vagy discoba menne a munkatarsaival akkor szoljon , mert akkor nem varom meg este.


Felhivott csak epp a munkatarsa kozolte velem mennek discoba es, hogy nem baj e ha megy a volegenyem is.

Mondtam nem baj de miert pont te mondod meg xy!? Erre a valasz " a volegenyed fel hogy nem engeded el es hogy merges leszel "

Nah erre merges lettem, csalodtam benne. De nagyon. Tudja hogy nincs bajom vele, ha elmegy csak szoljon.

Hozta teszem terhes vagyok. De akkor sem ertettem miert mas mondja el!?


A masik pedig probaltam utalni ra , hogy most pont nem lenne jo, ha elmenne discoba (ha megbeszelik) mert anyagilag eleg szarul allunk. Sok mindent ki kellett fizetni.

Most mindent kifizetnek helyette vonatjegy(100%)+ belepo+ital.

En csak ennyit mondtam neki " ha most mennenek a tobbiek en nem mennek, mert nincs annyi penzem + szegyelnem magam , ha mas fizetne helyettem"

Parom azt mondta nem megy discoba mert tudja nincs penzunk ra es hogy nem szereti, ha mas fizet neki mindent. Nah ahhoz kepest discoba van. Amivel nincs gond. Csak a pofamrol leszakadna a bor, ha fizetnenek helyettem foleg ugy , hogy nem is tolem bucsuznak el es nem en megyek ki kulfoldre hanem mas.


Az egyik ismerose megy ki dolgozni kulfoldre.


Probaltam elmagyarazni neki, hogy mi volt a problemam. Az , hogy nem o szolt nekem megy discoba , hanem a munkatarsa.

A valasz az volt, neki fontosak a haverok es aztana lelepett.


2014. júl. 5. 23:16
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

26L/27F


Megbizok benne, hogy nem csal meg es o is bizik bennem. De nem ertem mire volt most ez jo?


Valamit megbeszeltunk akkor miert mas szol? En nem a munkatarsaval elek, nem tole varok gyereket.

Amugy ez a masodik esett.

2014. júl. 5. 23:20
 2/45 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, a munkatársak részéről is ment rendesen a nyomás. Már mindent felajánlottak neki, csak menjen. Ne fújd fel szerintem!
2014. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
82%
Feküdj le szépen aludni, mert későre jár. Hagyd békén a párodat, elment szórakozni; hogy ki fizet helyette, meg ki nem, az legyen az ő dolga.
2014. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehetséges, hogy a leírás az élethelyzetnek csak az egyik felét írja le ? Nem lehet az, hogy kicsit házsártos vagy és a "párod" kissé tart tőled, ezért kérte meg egy munkatársát. Tudod hogy van ez, ha a telefonban te mégis azt mondanád, hogy ne menjen, inkább jöjjön haza vgay szemrehányást tennél neki, akkor ő ott a kollégái előtt folytasson veled egy egyeztetési diskurzust vagy magyarázkodjon ? Ebből csak az derülne ki a többiek számára, hogy ő papucs alatt van tartva. Ezt akarta elkerülni azzal, hogy mást kért meg, hogy telefonáljon neked.
2014. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a legnagyobb bajom ,hogy fizetnek helyette, hanem az , hogy nem o szol nekem keson jon haza. Ha valamit megbeszelunk, miert nem tartja magat ahoz? Nem azt kertem, hogy xy szoljon , hanem a volegenyem!!!
2014. júl. 5. 23:32
 6/45 anonim ***** válasza:
66%
A gyerekednek békére is nyugalomra van szüksége. Meg apára. Neked meg társra. Nem kell mindenért felkapni a vizet, az a hosszú boldog párkapcsolat titka.
2014. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Tudja nagyon jol , hogy engem nem zavar, ha elmegy discoba!!!

Megmondtam neki, hogy bizok benne , menjen nyugodtan. Csak annyit kertem, hogy szoljon. MILyen erdekes a munkatarsa is tudott szolni a menyasszonyanak nem megy haza hamarabb es , hogy discoba megy.

Nem hagytam ki semmit. Ez az igazsag!


Haverok fontosak kozolte velem.

Sose mondtam neki, hogy ne menjen a haverjaival sehova. O maga nem ment pedig kerdeztem tole valamelyik nap , hogy nem futt e ossze a tobbiekkel.

2014. júl. 5. 23:36
 8/45 A kérdező kommentje:
Sok mindent elvar tolem. En ennyit nem kerhetek tole?
2014. júl. 5. 23:41
 9/45 anonim ***** válasza:
68%
Hormonok..
2014. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%
A semmin pattogsz, nem tűnik fel?
2014. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!