Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennel!? Mit mondanal...

Te mit tennel!? Mit mondanal neki? En csalodtam benne!?

Figyelt kérdés

Mondtam a paromnak menjen egyedul az osszejovetelre. MOndta , hogy 10re hazajon. De mondtam neki, ha keson jonne haza vagy discoba menne a munkatarsaival akkor szoljon , mert akkor nem varom meg este.


Felhivott csak epp a munkatarsa kozolte velem mennek discoba es, hogy nem baj e ha megy a volegenyem is.

Mondtam nem baj de miert pont te mondod meg xy!? Erre a valasz " a volegenyed fel hogy nem engeded el es hogy merges leszel "

Nah erre merges lettem, csalodtam benne. De nagyon. Tudja hogy nincs bajom vele, ha elmegy csak szoljon.

Hozta teszem terhes vagyok. De akkor sem ertettem miert mas mondja el!?


A masik pedig probaltam utalni ra , hogy most pont nem lenne jo, ha elmenne discoba (ha megbeszelik) mert anyagilag eleg szarul allunk. Sok mindent ki kellett fizetni.

Most mindent kifizetnek helyette vonatjegy(100%)+ belepo+ital.

En csak ennyit mondtam neki " ha most mennenek a tobbiek en nem mennek, mert nincs annyi penzem + szegyelnem magam , ha mas fizetne helyettem"

Parom azt mondta nem megy discoba mert tudja nincs penzunk ra es hogy nem szereti, ha mas fizet neki mindent. Nah ahhoz kepest discoba van. Amivel nincs gond. Csak a pofamrol leszakadna a bor, ha fizetnenek helyettem foleg ugy , hogy nem is tolem bucsuznak el es nem en megyek ki kulfoldre hanem mas.


Az egyik ismerose megy ki dolgozni kulfoldre.


Probaltam elmagyarazni neki, hogy mi volt a problemam. Az , hogy nem o szolt nekem megy discoba , hanem a munkatarsa.

A valasz az volt, neki fontosak a haverok es aztana lelepett.


2014. júl. 5. 23:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

latod azt en se ertem miert nem o hivott, meg ha ismerne se massal hivatnalak fel.

a valaszom az itteni valaszaid alapjan irtam, de amit nekem irtal az mar rendben van.

amugy azt javaslom probald tultenni magad rajt, mond meg neki, h nem a “jozsi” a baratom hanem te es ha vmi van szeretnem ha maskor mi 2n beszelnenk meg a dolgokat, ne massal uzengess.

sok szerencset :)

2014. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Probaltam. De sikertelenul :( azt mondta nem tudunk megegyezni , ugy hogy lelep :'( :'(
2014. júl. 6. 15:08
 43/45 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor ott maradsz egyedül a gyerekkel?
2014. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Igen

Utalom , ha valaki zsarol.

Kerdezte , hogy biztos e,mert , hogy o nem jon vissza es leszarja a gyereket ezentul. Nah ez a masik amit en zsarolasnak veszek. Ugy erzem, hogy nem is szeret. :'( igy azt mondtam menjen.

Konyorogni nem fogok,mindig mindent n fogok lenyelni. Mindegy!!! Majdlesz valahogy! Nem boghetek hisz babat varok!

2014. júl. 6. 16:05
 45/45 anonim ***** válasza:
60%

egyszer azt írod, hogy az a baj, hogy elment, pedig nincs pénzetek, aztán meg azt, hogy az a baj, hogy egy harmadik féllel üzent.


Szerintem kicsit hisztis vagy.

2014. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!