Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon le vagyok...

Nagyon nagyon le vagyok torve!? Mit tegyek? Kesobb konnyebb lesz? Bekuljek? Ez zsarolas?

Figyelt kérdés

A lenyeg, hogy nem egyeztunk meg. Vitaztunk. Mondtam, koltozzon el.

Mikor megkerdezte hogy biztos vagyok e benne mondani akartam neki, hogy ne menjen,beszeljuk meg. Csak hat meg elozott ezzel a mondattal :

"Biztos , hogy menjek, mert nem jovok vissza es lefogom szarni a gyereket!?"

A szivem szakadt meg, de ugy ereztem akkor, hogy ez zsarolas amit mondott. Ugyan akkor duhos is voltam ra amiert ilyet mondott es elkuldtem. Most pedig sirok, mert egyedul maradtam egy nagyhazba lassan 3 honapos terhesen.


2014. júl. 6. 18:29
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

A babat o is akarta. De a mondat utan nem tudom, hogy mit higgyek :'( :'(

Ne bantsatok tenyleg, normalis valaszokat kerek

2014. júl. 6. 18:32
 2/48 anonim ***** válasza:
78%
Én azt gondolom, hogy jobb is, hogy elment. Ilyet azért kijelenteni eléggé merész dolog. Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle. Koncentrálj a babára, az apja meg úgyis keresni fog. Lesz segítséged?
2014. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
3%
én ezek után nem szeretném megszülni a semmibe az biztos
2014. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vagyok indiszkrét mi volt ami miatt ennyire összevitáztatok ? Mondott amit mondott ... Az ember mond dühében néha olyat ,amit közel sem gondol komolyan ,és utólag megbán . Ha korábban jól megvoltatok ,kár lenne emiatt felrúgni mindent ... Elhiszem ,hogy rosszul esett .. De igazából akkor lenne súlya a mondatának ,ha egy már megszületett gyerekre mondana ilyet ! Most össze vagy zuhanva .. de ne ess kétségbe ,nincs még veszve semmi ! Hívd föl ,hogy jöjjön vissza és beszéljétek meg a történteket . Itt már nem csak kettőtökről van szó ,hanem egy leendő családról !
2014. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Csak sirok es sirok. Egyszeren nem tudom abba hagyni. Varom , hogy a picit lassam uh. Pedig o is annyira varta az o elmondasa szerint.


Igen lesz segitsegem de nekem a volegenyemre lett volna szuksegem.


Tuti , hogy anyosom szemebe en leszek a s.z.@r :'( :'( mindegy, mert amiota hozzam koltozott a draga fia egyszer se jott latogatoba hozzank. Mindegy!!!


Nem gondoltam volna , hogy ennyire nehez es fajdalmas. Nem hiv nem keress, szerintem mar nem akarja helyre hozni.


Bar en ugy tudom,ha valakit szeretek azt nem engedem el konnyen. O pedig lazan lelepet. Oda se figyelt mit mondott nekem. Milyen fajdalmat okozott nekem. :'(

2014. júl. 6. 18:40
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a pillanatban ènis azt gondolnam hogy jobb hogy elment de ha amugy nem vitáztok annyit ès csak most kaptatok így össze akkpr lehet hogy hosszú távon nem èrnè meg hogy elment.De ha mindig ilyen bunkó volt akkpr jobb ha elmegy ne keserítse az èleted
2014. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
23%
Na ha nincs baj,majd csinálsz.Mit bögsz?te akartad menjen.Vannak olyan helyzetek amikor az ember dühébe olyant mond amit nem kéne.Vitáztatok,na és?Mások is szoknak.Terhes vagy,szokj le a hisztis drámázásról.ha már igy az elején elviselhetetlenül viselkedsz,mi lesz később?A neheze eztán jön.Majd ő is lehiggad.Attól,hogy gy terhes vagy nem fog körülötted forogni a világ.Egy pasi se szereti a felesleges drámázást.
2014. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj ,de te is lazán elküldted ,holott ő megkérdezte ,hogy tényleg ezt szeretnéd -e ! Ezek után nincs csodálkozni való azon,hogy kisétált az ajtón .. lehet abban a pillanatban én is ezt tettem volna . Mikor történt ez a dolog ?Ma ? Te se hagyd rá .. hívd fel ,vagy küldj sms-t ..hogy hazavárod ..,már amennyiben így van .
2014. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Sok minden osszegyult bennem. Igyekeztem elmondani neki , de csak egyet hajtott haverok fontosak es hogy nincs igazam. Elegem volt abbol is, hogy valamit kertem tole hozza tettem "legyszives v kerlek" szocskat. Egybol azt hittem csicskaztatom es meg sorolhatnam :'(


Nem fogom elvetetni!!!! ABORTUSZ ELLENES VAGYOK!!!

2014. júl. 6. 18:49
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Oké ! De a párodat SZERETED ???? Róla ilyen könnyen lemondasz ,kivágod a kapcsolatotokat ,terveiteket az ablakon ?!
2014. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!