Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjak hátra mindent anyám...

Hagyjak hátra mindent anyám miatt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, édesanyám egyedül nevelt fel. 21 év alatt 1 kapcsolata volt, de ott is csúnyán átvágták azóta is depressziós. Mivel anyum nem keres sokat, ezért elmentem dolgozni,hogy segítsem egy kicsit pénzzel. Így viszont reggel 9-10-től este 9-10-ig nem vagyok itthon. Van egy párom, akivel nem tudok túl sok időt együtt tölteni, hiszen ő is sokat dolgozik. Hétvégén tudunk csak legtöbbször találkozni. Anya viszont most elkezdte, hogy engem "zsarol", hogy ő soha többet nem jön haza mert egyedül van, neki senkije sincs. Én boldog vagyok, mert ott a párom, ő meg nem boldog. Folyton ezt hallgatom és ilyenkor napokig nem szól hozzám. Kezdek kicsit beleroppanni ebbe, hogy rendszeresen ezt csinálja velem anyu. Most már nem tudom mit tegyek... hagyjak ott mindent, még a páromat is és üljek itthon egész nap anyával, hogy kihúzzam a depresszióból? Tényleg tanácstalan vagyok.
2014. júl. 6. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Szó sincs arról,h fel kéne áldoznod magad.

Felnőtt ember,oldja meg.Ha depresszióra hajlamos,azért ne tegye már tönkre a gyereke életét.

Én így gondolom és nekem is van egy 14 éves lányom.

2014. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit tehetsz érte, az az, hogy elviszed orvoshoz. Az valós segítség, mindkettőtöknek.


Ne ülj otthon mellette.

2014. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Játszmázik.

Ajánlom Eric Berne: Emberi játszmák c. könyvét olvasmánynak.

2014. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!