Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha anyám látott meztelenül?

Ciki, ha anyám látott meztelenül?

Figyelt kérdés
Csak ketten lakunk a házban.Ő elindult munkába,én meg gondoltam fürdöm egyet,úgy sincs itthon senki,ezért gondoltam már a szobámban elkezdem a vetkőzést,és meztelenül megyek be a fürdőszobába,de itthon hagyta a telefonját,és visszajött érte,én meg pont akkor jöttem ki a szobából meztelenül.Elég rendesen meglepődtem,de ahogy láttam ő is.Mondta,hogy nincs semmi baj,ne legyek zavarba meg semmi,de azért kicsit kellemetlen volt.Szerintetek ez gáz?Nálatok otthon szokott ilyen lenni?Vagy járt már valaki így?Szülők és kamaszok véleménye is érdekel egyaránt.Kort és nemet is kérnék.
2014. júl. 6. 00:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem gaz!! Neveloanyum mindig bejott valamiert a furdoszobaba nem volt gaz, meg nem voltunk a tesokkal szegyenlosek regen.

Edesanyum elott mai napig nem vagyok szegyenlos, nem kellemetlen, nem gaz!! Sot volt olyan , hogy a lakasba felmeztelenul jarkaltam , mert meleg volt anno persze edesanyum elott.

26/L

2014. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem,de legalább ti egy neműek vagytok.Én meg 14 éves fiú vagyok.
2014. júl. 6. 00:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem először látott meztelenül.
2014. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád éveken kereszül láttot és fogott téged meztelenül. A meztelenség természetes, szülőd előtt ne szégyelld magad. :)
2014. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát akkor megpróbálom elfogadni ezt a helyzetet.
2014. júl. 6. 01:56
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Na ha ez zavar, hogy 14 évesen anyád látott meztelenül, akkor nagyon rossz az elképzelésed az emberi kapcsolatokrol. Vagy nagyon vallásos vagy (olyan eszementen?)?
2014. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos,anyum sem az,csak szokatlan,furcsa,volt a szituáció,meg elég hirtelen is történt,de azóta már megbeszéltük,hogy egy ilyen piti dolog nem okoz többé gondot.:)
2014. júl. 6. 02:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, és nem zavar, ha anyukám meglát meztelenül. :)

Persze direkt nem meztelenkedek, csak ha véletlenül úgy adódik. ;)


28/F

2014. júl. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!! Bocsi, de amugy nem irtad , hogy fiu vagy! :)


Mindegy! A lenyeg, hogy megbeszelted anyuddal :)

2014. júl. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem ciki..

Miért lenne?

Az anyád...teljesen mindegy mi a nemed, nem ciki..

2014. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!