Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lánya tegnap éjszaka...

Párom lánya tegnap éjszaka meglátott minket. Szégyellem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szobája a mi szobánk mellett van. A mi ajtón középen üveges és amikor a lány tegnap este kiment inni meglátta, hogy szexelünk. Az apjának nem szólt, de nekem megjegyezte, hogy jól bírja az apja az ágyban. A képemről lesül a bőr, már a szex gondolatától is rosszul vagyok. Elmondjam ezt a dolgot a páromnak?
2014. júl. 6. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%
Ha jól értem itt inkább az volt a beszólás, hogy a lány apja jobban bírja az ágyban mint a kérdező..
2014. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy 23 éves a lány? Akkor én a helyedben visszaszólnék, hogy "Ne keseredj el, taaalán majd neked is akad valaki, akivel ágybabújhatsz" - mivel a lány megjegyzése is durván rosszindulatú és meglehetősen bunkó volt, másféle választ nem érdemel. Páromnak meg természetesen elmondanám. Nem elbujdokolni, meg szégyenkezni kell, szégyenkezzen ő, amiért az APJA szexuális életére megjegyzést tesz.
2014. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A lánynak már van vőlegénye.
2014. júl. 6. 22:52
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Attól még egyedül feküdt tegnap este az ágyában... és ki tudja, hány este még. Nem érted az iróniát, válaszomban az volt a lényeg, hogy jól ki kell figurázni, kapjon már a fejéhez a kisasszony.
2014. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebb az ajtót is csapd neki ki ha a saját apját méri meddig bírja az ágyban. XDDDDDDDDD
2014. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
23 évesen lehetne már annyi esze, hogy nem szól egy szót sem. Ez bunkóság volt tőle, felejtsd el. Ha egy kislányról lenne szó, megérteném, hogy magyarázkodni kell neki, de egy felnőtt nő, akinek vőlegénye is van...nincs semmi szégyellnivalód.
2014. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%

Azért a szülőnek is lehetne annyi esze, h nem üveg előtt szexel, ha otthon van a gyereke. Felénk pl. a függönyt is be szokás húzni...

Vagy legalább kapcsolta volna le a villanyt,h ne lehessen belátni. Komolyan nem értem, hogyha valaki együtt lakik a gyerekével, miért nem rutin már 23 év után,h mit tegyenek,h ne lássa meg őket...

Nyilván vannak elkerülhetetlen helyzetek, de ez olyan egyértelmű, mint a függönyt behúzni.

2014. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg nem beszólás volt, egyszerűen poénkodott, amit a szívedre vettél.
2014. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a helyzetet csak az teszi cikivé, hogy te cikit csinálsz belőle. Nincs ezen mit szégyellni, könyörgöm, felnőtt emberek vagytok, ő meg egy felnőtt lány!

Csak a magad dolgát nehezíted meg ezzel a szégyenlősködéssel.


Nekem is az a gyanúm, hogy ő csak poénkodott, és te csinálsz elefántot belőle, mert annyira gáznak érzed ezt a helyzetet.

2014. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszem el, h felnőtt embernek nincs annyi esze, h egy plédet akasszon az ajtóra, ha már függöny nincs.
2014. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!