Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma szóltam a férjemnek, hogy...

Ma szóltam a férjemnek, hogy mivel nagyon köhög éjszaka ezért nem fogok vele aludni. Erre most áll a bál, hogy van valakim. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Annyira köhög, hogy nem tudok tőle aludni. Mit tehetnék, hogy ne veszekedjen?
2014. febr. 2. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

vedd fel a telefonnal az éjszakai köhögését-hátha hogyha szembesül vele akkor megérti..


de amúgy tényleg röhejes,hogy rögtön arra gondol van valakid..

2014. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz a köhögéssel.
2014. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
rugdosd el az orvosig, vizsgálja ki, ha olyan irasson fel neki köptető szirupot. Ha neki áll hisztizni meg lehet neki szépen mondani, hogy te nem egy kis gyerekhez mentél hozzá, hanem egy férfihez, viselkedjen is úgy, vagy a végén tényleg lesz valakid...
2014. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gömbicica ***** válasza:
78%

én felvettem egyszer, és visszahallgattam vele.

dohányos és időnként a sör sem marad ki(

ilyenkor ha többet iszik, nagyon pocsékul alszik köhög, vagy veszettül horkol. felvettem, és szerintem rájött mit kéne tenni.

időnként elhajlik, akkor megint morgok egy sort.

tegnap már zöld teát ivott este :-)

a sör kevesebb. a cigi még megvan(


szal és tanácsolnám, hogy vedd fel, és játszd le neki, mit müvel éjszaka. ha meg nem képes megérteni, hogy félted, és Téged borzalmasan zavar a pihenésben, akkor nincs mit mondani(

2014. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
:D Ez vicces. Engem is idegesít, ha krákognak mellettem egész éjszaka. Nemhogy aludni nem tudok tőle, hanem kiidegel a krákogás. Szerintem a köhögős időszak alatt aludjatok külön. Ezt magyarázd meg a férjednek. Jah, és ne légy vele bunkó emiatt...mert szerintem ezért veszekszik veled.
2014. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő mindig köhög, tudja, hogy sokat köhög éjszaka.
2014. febr. 2. 14:51
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
"Oh, Drágám ne aggódj, ezt a pár évet még ki bírom veled amíg el nem visz a rák..."
2014. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem meg szörnyen horkol. Vita nincs ebből nálunk, vagy külön alszom, vagy megvárja, míg én alszom el előbb, utána horkolhat nyugodtan.
2014. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer megpróbálhatnál kiporszívózni. :D
2014. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
ha nem beteg/megfázott, akkor bizony alvási problémája van, amit szintén lehet(ne) kezelni. gáz, hogy ennyire nincs rád tekintettel, mi több, még neki áll feljebb és BENNED keresi a hibát
2014. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!