Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki jó családi...

Ajánlana valaki jó családi programokat esős időre?

Figyelt kérdés
Olyan helyeket ajánlj elsősorban, ahová lehet vinni kiskutyát.
2014. júl. 11. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Túrázás :D

gumicsizma, esőkabát, jó az idő, kellemes, nyugis, gyönyörű. Én imádok ilyenkor túrázni :) csak a család többi tagja nincs oda:/ :D

pedig nincs benne semmi rossz, csak jó, igaz utána mosni kell a cuccokat, de ha megfelelően öltüzünk fel nincs vele semmi baj ;D

2014. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Esős napokon mi általában összeültünk otthon, mint családi program gyanánt társasjáték (kicsiknek nagyoknak is jó móka lehet). Pl. Ki nevet a végén?. Volt, hogy Twistereztünk ill. Activityztünk :)


Társas közben, pedig lehet a kiskutyát ugyanúgy "gyűrni". :)

2014. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szuper ötleteket adtatok!!

Bár a túrázást lehet, hogy most kihagyom, na meg persze a kiskutya is beleragadna a sárba. :DD

2014. júl. 11. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Neten nézzetek körül, és áldozzatok egy kis pénzt társasjátékokra!! :) Nagyon sok jó van! :D Nevelőapukám gyermekei szoktak hozni , ha jönnek erre felé, hát fertegeeees!! :D Van, hogy másfél óráig játszottunk, de torkunk szakadtából nevettünk, nagyon jó volt :)

Nagyobbik fia mutatott egy - két kártya játékot is, magyar, illetve francia kártyákkal játszottunk, szerintem érdemes azután is kicsit jobban körül nézni :) Sajnos nem tudom a játékok nevét :( De szerintem ha körül nézel, egy - egy társas , ami nem szokott benne lenni az alap társasjáték csomagokban, nagyon megéri! :)

2014. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társas az tényleg jó, én teljesen odavoltam érte gyerekkoromban - és még most is. 28 vagyok :)
2014. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Család alatt kicsit pontosabban, mit kell érteni? :) Te, férjed, és gyerkőcök? Gyerkőcök mennyi idősek? Mert az alapján, lehet, hogy kicsit többet tudunk majd ajánlani :)
2014. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2 felnőtt, és egy gyerek (15 éves).

Na meg persze egy kiskutya. :)

2014. júl. 11. 20:58
 8/8 anonim válasza:
családi szexparti
2014. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!