Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így közös program...

Hogyan lehet így közös programokat szervezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Nem tudom, mennyire írom jó helyre a kérdést, talán a kamaszok kategóriából már kiesik. :) Az egyik legjobb barátnőm augusztusban fog megházasodni. Jelenleg 130 kilométerre lakunk egymástól, ezért ritkán tudtunk találkozni, ilyenkor legtöbbször nálunk aludt, vagy én aludtam nála, táborokba mentünk közösen, nála beszélgettünk, felmentünk Budapestre (a közelében lakik). A vőlegényével nem laknak még együtt, de már foglalkoztat, hogy milyen közös programokat tudunk így szervezni, nyilván semmiképpen sem szeretném, ha a kapcsolatunk megromlana, de nem szeretném őket akadályozni sem, a párját pedig ugye be kell vonni. Esetleg nem tudom, gyereket mikorra terveznek, ha terveznek. Arra is számítani lehet, hogy ha 2015-ben elkezdek Pesten egyetemre járni, gyakrabban összefutunk. Arról, hogy páromat magammal viszem, nem lehet szó, mert szingli vagyok. :) Esetleg valaki jár hasonló cipőben? Ők 23 évesek, én 17. :)

2014. febr. 8. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt addigra már neked is lesz párod, és tudtok páros randizni. De ettől függetlenül a napközben összefutni egy kávéra, ebédre, stb.-hez nem kell hogy ott legyen a férje is. Csak ketten mentek. Nyaranta nyaralni, meg úgyis kettesben fognak menni, nem veled hármasban. Esetleg ha már lesz pasid.


De egyébként te még elég fiatal vagy, de ők már felnőtt emberek, dolgoznak, vagy hamarosan fognak, nem igen lesz annyi idejük mint neked 17 évesen. Havonta, kéthavonta egy ebédre összefuttok, de ennyi.

2014. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy összeköltöznek, még nem lesznek egymáshoz ragadva. Nyugodtan meglátogathatod a lakásában, vagy csinálhattok napközben közös programot. Egy pasi (legalábbis a legtöbb) amúgy sem élvezi ha két nő locsogását kell hallgatnia egy fél napig, szóval nem hiszem hogy veletek lesz. Kirándulni meg elmehettek hármasban is, az nem ciki. Nyaralni valóban úgy érdemes ha neked is van társaságod míg ők kettesben vannak.

De nem ér véget az élet ha megházasodsz, szóval attól még találkozhatsz a barátnőddel. És nem árt az ha a párjával is jóban vagy, szerintem a férfiak szeretik tudni, kikkel lóg a feleségük/barátnőjük.

2014. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Félreértés ne essék, nyaralásokra nem szeretném őket elkísérni, vagy non-stop hozzájuk tapadni, csak nem szeretném, ha az eddigi találkozóink abbamaradnának, és nem szeretnék zavaró tényező vagy fölösleges harmadik lenni. :) A vőlegényt ismerem, jó fej és tisztelettudó. :) A kirándulások jó ötletek, majd feltérképezem Pestet. :)


Amúgy első válaszolónak üzenem, hogy nincs arra garancia, hogy nekem is lesz addigra párom, illetve bármilyen hihetetlen, nekem is vannak dolgaim, 10-12 helyre járok korrepetálásra, tehetséggondozásra, önkénteskedni, stb., szóval azért én is tudom, milyen az, ha nincs idő egy programnak a naptárban. :)

2014. febr. 9. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!