Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem 11 éve van együtt a...

A nővérem 11 éve van együtt a párjával és mostanáig odafajult a dolog hogy veri a nővéremet! 2 gyerek is van már! A rendőrség semmit nem csinál, senki nem mondd semmit! Nem hagyja békén! Kihez forduljak? Tanácstalan az egész családom!

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 18:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
A nővéred pedig a munkahelyen beszéljen 4 szem közt egy kolléganőjével, hogy ha legközelebb felkeresi az élettárs a munkában, akkor az ismerős titokban, de azonnal hívja a rendőrséget. Nem lenne jó, ha a nővéred tenné meg ezt, mert akkor fenyegetni fogja a pasi.
2014. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Jó a rálátásod a dologra! A tesóm jól főz és mindennap friss meleg étellel etette azt a mocskot és szerintem nem tud lemondani a kényelemröl! Anyánál vannak már! Nincsenek otthon!
2014. júl. 11. 19:35
 23/34 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem középkoriak a hatóság eszköztárai és lépései ilyen esetekben, de bizonyíték KELL (erre szolgálnak a látleletek, tanúk, videófelvételek, stb).

Ha a rendőrség beavatkozna minden családi hepajba, az nagyon sok visszaélésre adna okot. Összeveszik valaki az urával a kiömlött só miatt, veszekednek egy nagyot, anyuci elvonul, hívja a zsarukat azzal, hogy őt bántalmazzák, tartóztassák le a férjét, ha a közeg bármit csinálhatna, bemondásra, már vinné is el az ürgét rabosítva, aztán, ha ugye nem kell bizonyíték, el is ítélnék, satöbbi, satöbbi.

Komolya visszaélésekre lehetne számítani.

Azt kellene mindenkiben tudastosítani, hogy mindent egyből naplózni hivatalosan, sorozatosan bejelentést tenni, könnyebb sérülésekkel is.

2014. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elmondom neki a tanácsodat!
2014. júl. 11. 19:47
 25/34 anonim ***** válasza:
69%

Helyes, agyerekek érdekében MUSZÁJ új, nyugodt életet kezdenie. Itt nincs más opció. A vadállat férjek nem változnak, ígérgetnek, de marad, minden a régiben. A gyerekek pedig valamilyen formában továbbviszik ezt a mintát. Boldogtalanok lesznek.

Találjátok ki közösen, milyen lehetőségei vannak lakhatás gyanánt a nővérednek, keressetek neki munkát, segítsetek be neki azzal, hogy viszitek-hozzátok, vagy felvigyázzátok a gyerekeket.

Tanulja meg szeretni magát a nővéred. És szeresse a gyerekeit is, NEKIK akarja a legjobbat, a legjobb pedig a nyugodt, kiegyensúlyozott háttér.

2014. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
40%
A keresztapa c. filmet láttad már?
2014. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
81%

Ha az én húgomra emelne kezet a barátja (ami eddig nem történt meg és ne is történjen),akkor nem lenne többet "kedve" hasonlóhoz. A húgom a legkisebb. Velem együtt van egy 23,27 és egy 30 éves bátyja.

Plusz Édesapámat sem kell félteni.


Feltételezem van legalább két erősebb fickó aki baráti kapcsolatot ápol veletek.

A feladat adott!

2014. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Sziasztok ! Én csak az első válaszoló válaszát olvastam és erre reagálnék! Igen a rendőrség semmit nem csinál!!!! Engem is vert a volt férjem és volt olyan hogy kéken zölden mentem be a rendőrségre ,azt mondták nekem hogy kérjek látleletet,aztán bíróság...Persze a látlelet azóta is megvan de kb.kitörölhetem vele... Szerencsére azóta mi már elváltunk..
2014. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
12: A 8 napon belüli sérülés is bűncselekmény. Könnyű testi sértés a neve. És ha ez rendszeres, akkor simán szabadságvesztés jár érte.
2014. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
28: Hát ha nem mentél el vele a bíróságra, akkor kitörölheted. Ha elmentél volna, akkor büntetőeljárás indult volna.
2014. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!