Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éve élek együtt a páromma...

Több éve élek együtt a párommal, néha ha összeveszünk elhúz itthonról, és éjszakára is kimarad. Olyankor vagy hajnalban vagy csak másnap ér haza, piásan. Mennyi a valószínűsége, hogy olyankor megcsal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
úgy 90% :D
2014. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Bizalomból 5-ös. Miért is vagytok együtt? Bár én azt vallom, az ilyenek megérdemlik egymást, legalább míg 2 hülye együtt van, nincs esélyük összejönni egy normális emberrel.
2014. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
pf..én is azt mondom 90% ( a bizalmat meg hagyjuk már...)
2014. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

A párom egyszer maradna ki éjszakára, anélkül, hogy szólna, akkor elmondanám neki, hogy ez számomra nem opció, ezt nem türöm.


Ha másodszorra is megteszi, akkor ezzel részemröl be van fejezve a kapcsolat.

2014. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem csal meg, bár nem ismerem, de egy-két ilyen esetből még nem lehet erre következtetni. Nagyobb probléma az, hogy elrohan, vagyis menekül a problémák elől. Nem valami felnőttes viselkedés.
2014. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnap részegen jön haza, akkor valószínüleg egy hasonszörü havernál volt és együtt itták le magukat.

Sokkal valószínübb, mint az, hogy hirtelen elökerül valaki, akivel meg tud csalni.

2014. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
miért csalna meg? csak nem tud konfliktust kezelni és inkább leissza magát olyankor, és bulizgat.
2014. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

a férjem pultos egy kocsmában, sok ilyet lát, aki haragból tölti ott az időt. Mégsem csajozik mind. Van, akinek tényleg az a lényeg, hogy kicsit ne legyen a párjával, de egyáltalán nem érdeklik más nők, van, akit meg igen.

Te ismered őt. Ha előtted is voltak megcsalásai, akkor jó eséllyel most is van, de ha nem, akkor nem valószínű.

2014. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha még másnap is be van rúgva, kizárt, hogy képes legyen akciózni. :) Ha mégis, nem biztos, hogy emlékszik rá.
2014. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
na mert egy macával nem ihatnak mig együtt vannak?Jó álca,hej de be vagyok b..va.oszt röhög, asszony még talán sajnálja is a macska jaj miatt.nem kell a pasikat félteni .
2014. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!